"אנשים ישכחו מה אמרת, אנשים ישכחו מה עשית, אבל אנשים לעולם לא ישכחו כיצד גרמת להם להרגיש" 

(מאיה אנגלו)

אודות עו"ד הילה וינטרוב – עורך דין דיני משפחה גירושין וגישור

עו"ד גירושין הילה וינטרוב מומחית בתחום דיני משפחה וגירושין וכן הינה מגשרת מוסמכת.

עו"ד הילה וינטרוב בעלת תואר B.L.L במשפטים ותואר A.B. במנהל עסקים במרכז הבינתחומי הרצליה. הילה החלה את דרכה בעולם המשפטי בהתמחות במשרד "פישר בכר חן וול אוריון ושות" במחלקת הנדל"ן, בו צברה ידע אף בתחום המקרקעין שנושק רבות לתחום דיני המשפחה. לאחר שהוסמכה כעורכת דין, עבדה מספר שנים באחד המשרדים המובילים והבולטים בתחום המעמד האישי בארץ, בו צברה ידע ונסיון רב בניהול תיקים וייצוג לקוחות בערכאות השונות. בשנת 2015 הוסמכה כמגשרת מטעם לשכת עורכי הדין ומאז ניהלה גישורים רבים שהסתיימו בהסכמים.

כיום, עו"ד הילה וינטרוב הינה בעלת משרד בוטיק המתמחה בתחום המעמד האישי.

"מאז שאני זוכרת את עצמי אהבתי לעזור ולהקשיב לאנשים", היא מספרת. 
"אני מאמינה שבסופו של יום כולנו בני אדם המונעים מרגשות, כשכל אחד סוחב עימו מטען אחר על גבו". 

הילה מאמינה כי יצירת שיח, בעזרת הכלים הנכונים, לרוב מניב הצלחות – שכן במרבית מקרי הסכסוכים בני האדם פועלים מתוך אגו ולא מתוך רציונאל אמיתי. הילה תסייע לכם לצלוח את המשבר, אם בהסכם כולל, בעזרת ניהול הליך גישור ואם בהליך משפטי, כשאין ברירה בהתאם לנסיבות המקרה.

עו"ד גירושין הילה וינטרוב ידועה בזכות היחס האישי והמקצועי ללקוחותיה בדרך להשגת המטרות בסיום ההליך המשפטי.

עורך דין דיני משפחה

ובנימה אישית

pas

אומרים שברי מזל הם אותם אנשים אשר זוכים לעבוד בתחום שהם אוהבים. אז כנראה שזכיתי. אני רואה בעבודתי שליחות וזה מה שמניע אותי מדי יום לקום בבוקר ולעזור לאנשים אשר אבדה להם הדרך ולהראות להם את הדרך הנכונה עבורם ואת האור שבקצה המנהרה. בנוסף, כאמא לשני ילדים, טובת הילדים תמיד בראש מעייני בעת ניהול הליך משפטי. כאשר נראה כי האפשרות להגיע להסכמות אינה קיימת, אני נלחמת עבור לקוחותיי עד סוף ההליכים המשפטיים באסרטיביות ובמקצועיות חסרת פשרות, הכל במטרה להביאם לתוצאות הרצויות.


בין אם מדובר במערכת יחסים שנמשכה מספר שנים ובין אם לאו, ההחלטה להתגרש הינה החלטה לא פשוטה כלל, קל וחומר כשישנם ילדים מעורבים בסכסוך. בנוסף לסערה הרגשית שמתחוללת בין בני הזוג ואצל כל אחד מהם בנפרד, הפחד מהעתיד הלא נודע, ישנן גם אינספור שאלות משפטיות שעולות: מהו הצעד הנכון לעשות? כיצד יתחלק הרכוש? מי יהיה ההורה המשמורן או מה יהיו תשלומי המזונות עבור הילדים?
התשובות לשאלות אלו יינתנו על ידי עורך הדין שילווה וייצג אתכם בהליך

כעת נשאלת השאלה כיצד אבחר את עורך דין דיני משפחה המתאים והנכון עבורי?

טיפים שיעזרו לכם לבחור עו"ד המתמחה בגירושין:

בקיאות משפטית – שימו לב שעורך הדין בו תבחרו מתמקצע בעיקר בתחום גירושין ומשפחה. ברגע שעורך הדין שלכם מתמקצע אך ורק בתחום זה, הבקיאות והמומחיות המשפטית שלו תהא רבה יותר, במיוחד נוכח המהפכות שהתחום עובר בשנים האחרונות וההלכות החדשות שמתקבלות מדי יום ביומו. 

גישור – עורך דין גירושין המשמש כמגשר יהיה בעל ארגז כלים גדול יותר והסתכלות רחבה יותר, שיעזור לכם לעבור תקופה מאתגרת זו במינימום טלטלות רגשיות, יחסוך לכם זמן יקר, עלויות כספיות ויעניק לכם וודאות משפטית לטווח הרחוק. 

כימיה וביטחון – עורך הדין בו תבחרו ישמש כעוגן וכחלק מרכזי בחייכם עד לסוף ההליך המשפטי. חשוב לפני הכל, כי תהיה לכם כימיה עם עורך הדין וכי מי שילווה אתכם יעניק לכם יחס אישי, יהיה סובלני וזמין.

אני סבורה כי שילוב בין שלושת הרכיבים הללו הינו נחוץ ונדרש ומהווה מתכון מנצח לניהול והצלחת ההליך. לקוחותיי זוכים לשילוב בין מקצועיות, זאת בין היתר נוכח העובדה כי הנני עוסקת אך ורק בתחום המעמד האישי על המורכבויות שבו, כימיה טובה תוך מתן יחס אישי לאורך כל הדרך וכן שימוש ביכולות הגישור שלי, דבר שפעמים רבות מוכיח את עצמו וחוסך לצדדים זמן, עלויות ומשאבים רבים.

חושבים להתגרש אך לא יודעים מה הצעד הראשון שכדאי לעשות? השאירו פרטים ונחזור אליכם לקביעת פגישה.

עורכת דין הילה וינטרוב פרקליטה מובילה בתחום המשפחה ומאמינה בסגירות תיקים בדרך חכמה שמטיבה עם הצדדים תוך שימת דגש על טובת הילדים ואלו הערכים העומדים לעיניה:

מקצועיות

אכפתיות וחיבור אישי

חתירה להצלחה

הלקוחות מספרים

שירותיו של עורך דין דיני משפחה הם משמעותיים ביותר. החל מייעוץ וליווי בתחום עריכת הסכמי גירושין, ניסוח הסכמי ממון טרם החתונה, סיוע לידועים בציבור, הסכמי הורות ועוד – כדי לקבל מענה מקצועי על כל זאת, אתם מוזמנים לפנות אל עו"ד ומגשרת הילה וינטרוב. מומחית זו הינה בוגרת תואר ראשון במשפטים ותואר ראשון במנהל עסקים. כמו כן, היא חברה בלשכת עורכי הדין בישראל מאז שנת 2013 וכן מגשרת מוסמכת. מעבר לכך, לעו"ד הילה וינטרוב ניסיון רב להביא את הצדדים לכדי הסכם מקיף – בנועם ובסבלנות.

מתי ניתן לפנות אל עורך דין דיני משפחה?

חשיבותו של עורך דין דיני משפחה היא רבה. באילו מקרים ניתן לפנות אליו ? נציין את חלקם כעת:

  • הסכם ממון – מתכננים להתחתן בחודשים הקרובים? נשואים מזה תקופה? אין שלב מוקדם או מאוחר מדי לערוך הסכם ממון. במילים אחרות, וכדי שתוכלו להבטיח את עתידכם הכלכלי במקרה של פרידה, גירושין או מוות חס וחלילה, מומלץ ביותר לערוך הסכם אשר יקנה לכל המעורבים בדבר את השקט הנפשי והפיננסי הראוי.
  • ידועים בציבור – רוצים לקשור את עתידכם עם הפרטנר שלכם אך אינכם מעוניינים להתחתן? הנכם מעורבים מבחינה דתית או נחשבים כפסולי חיתון? כך או כך, כדי לקבל הכרה כידועים בציבור, מומלץ לפנות אל עורך דין מומחה לשם בירור זכויותיכם כמו גם עריכת ההסכם הרלוונטי.
  • הסכם גירושין – ההחלטה להתגרש היא לא פשוטה. שכן, אתם מפרקים את התא המשפחתי – ומתחילים בפרק חדש ומאתגר בחייכם. עם זאת, כדי שניתן יהיה לתכנן את היום שאחרי ברגישות ובמקצועיות הדרושה יש לפנות אל עורך דין. יחדיו, ניתן יהיה לנסח הסכם הנוגע במלוא הנקודות החשובות: החל מחלוקת הרכוש, המשמורת על הילדים, תשלום המזונות לילדים וכן הלאה.
  • הסכם הורות משותפת – בשנים האחרונות אנו עדים לזוגות רבים בני אותו המין אשר בוחרים להביא ילדים משותפים לעולם ולגדלם יחדיו. מה קורה בעת פרידה? על מנת למנוע מצב בו הצדדים שניהם יהיו זכאים לראות את הילד המשותף כדאי ואף מומלץ לערוך הסכם הורות.

עורך דין דיני משפחה – מענה מרשים, רגיש ומכיל

באילו מקרים ניתן לפנות אל עורך דין העוסק בדיני משפחה? החל מעריכת הסכם ממון, הסכם גירושין, הסכם חיים משותפים, הסכם הורות משותפת פירוק שיתוף וכן הלאה – כדי לקבל את המענה המקצועי ביותר בתחומים אלו, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם עו"ד ומגשרת הילה וינטרוב.

סגירת תפריט

לייעוץ משפטי השאירו פרטים:

או התקשרו לתיאום פגישה:

דילוג לתוכן