איך מוצאים עורך דין גירושין מומלץ

ההבדל בין עו"ד גירושין בינוני לבין עו"ד גירושין טוב, שלא לדבר על איש מקצוע מצוין (או כמובן אשת מקצוע מצוינת), עשוי להיות משמעותי. למעשה במקרים רבים זהו ההבדל בין פרידה שמאפשרת התחלה חדשה בתנאים אופטימליים לבין פרידה מכבידה שמקשה מאוד על שיקום החיים, גם בפן הכלכלי וגם בפן הרגשי. בהתאם מציאת עורך דין גירושין מומלץ היא המשימה הראשונה שחשוב להשלים כשמחליטים על פירוק התא המשפחתי (או כשהצד השני מבהיר שזהו המסלול היחיד האפשרי). עו"ד הילה וינטרוב, היא עורכת דין ומגשרת גירושין בעלת ניסיון מגוון והצלחות רבות, ולכן כדאי להיעזר בה.

 

* מפה לאוזן – ריבוי מקרי הגירושין מוביל למצב שבו כמעט כל אדם שנמצא לקראת תהליך שכזה, מכיר מישהו או מישהי שעברו אותו גם כן. בהתאם ניתן לקבל המלצות על עורכי ועורכות דין, אבל חשוב שהן תהיינה ממקור ראשון (ולא מהסוג של "עורך הדין של השכנה של אחי עזר לה מאוד").

* כתבות בעיתונות ובאינטרנט – ובפרט אלה שמפרטות סיפורי הצלחה של עורכי דין בתחום דיני המשפחה. מומלץ לקרוא היטב את כל הפרטים כדי להבין עד כמה הכתבה אכן רלוונטית עבורכם.

* התרשמות אישית – הדרך הטובה ביותר להתרשם מהמקצועיות של עורך דין גירושים מומלץ, וגם מהאישיות שלו או שלה, היא בפגישה פנים אל פנים. מפגש כזה מאפשר בעיקר להבין עד כמה אותו עורך דין קשוב, רגיש ומחויב, ולהחליט על סמך מידע זה.

הישגים מקצועיים מרשימים ויחס אישי לכל לקוח ולקוחה

כאמור עורך דין גירושין מומלץ הוא מי שמשלב מקצועיות עם אישיות מתאימה לטיפול במקרים רגישים אלה. עו"ד הילה וינטרוב, בעלת משרד בוטיק מוביל ומדורג בתחום דיני המשפחה וכן מגשרת גירושין מיומנת, מסייעת לכל לקוחותיה הן על בסיס הבקיאות המעמיקה שלה והניסיון הרב שצברה בשנות עבודתה כעורכת דין, והן בזכות האישיות שלה – מבחינתה עזרה לאנשים שנקלעו למצב רגיש במיוחד היא שליחות של ממש, ועל כן היא נרתמת כל כולה למאמץ ופועלת בנחישות וברגישות על-מנת לספק את התוצאות הטובות ביותר האפשריות.

איך מוצאים עורך דין גירושין מומלץ

תוכן עניינים

עורכת דין לגירושין הילה וינטרוב

השאירו עכשיו פרטים בטופס:

אשמח לעמוד לרשותך ולספק יעוץ משפטי מותאם אישית, ניתן להשאיר פרטים בטופס ואחזור אליך בהקדם.

עו"ד לגירושין וענייני משפחה הילה וינטרוב

*המידע המופיע במאמר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי ו/או לכל ייעוץ מסוג שהוא וכל שימוש במידע הינו באחריות הקורא בלבד.

אהבתם? שתפו הלאה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print
למאמרים נוספים:

לייעוץ משפטי השאירו פרטים:

דילוג לתוכן