איך מוצאים עורך דין לענייני משפחה מומלץ?

דיני משפחה הם אוסף חוקים מורכבים ופסיקות חשובות, אשר משפיעים על המציאות היומיומית של כל אחד מאיתנו באופן משמעותי. בהתאם גם כל הסכם שנחתם על בסיס דיני המשפחה – הסכם ממון, הסכם הורות משותפת, הסכם גירושין – חייב להיות מנוסח באופן חד ומדויק כדי שישקף את האינטרסים שלכם. כשמדובר על הליך שמגיע לבית משפט (או בית דין רבני), מתחדד הצורך בשירותיו של עורך דין לענייני משפחה מומלץ, או עורכת דין מומלצת כמובן. ההבדל בין התנהלות בעזרת גורם מקצועי עם יכולות מקצועיות גבוהות, לבין התנהלות ללא גורם כזה יכול להיות דרמטי, וממש לא כדאי להתפשר. עו"ד הילה וינטרוב, היא בעלת משרד בוטיק בתחום דיני המשפחה וגם מגשרת גירושין שכבר רשמה הצלחות רבות לטובת לקוחותיה.

 

* חברים או מכרים – המלצה מפה לאוזן על בסיס היכרות אישית היא באופן טבעי דרך מומלצת להגעה אל איש או אשת המקצוע הנכונים עבורכם. חשוב להקפיד על המלצות אותנטיות ולא מהסוג של "הוא עזר לאחות של מישהו שעובד איתי".

* כתבות בתקשורת – עורכי דין איכותיים יגיעו לעיתים גם לכלי התקשורת כולל כתבות באתרי אינטרנט וכו'. בהתאם, כדאי להתרשם גם מהפרופיל התקשורתי של עורכי דין לענייני משפחה ומאתרי האינטרנט שלהם.

* התרשמות ישירה – מפגש עם עו"ד לענייני משפחה מאפשר להתרשם באופן ישיר, בלי פילטרים. במקרה כזה כדאי לבחון גם את הבקיאות המקצועית וגם את האישיות שמשפיעה במידה רבה על השירות שתקבלו. בפרט חשובים האמפתיה, הקשב, האסרטיביות והמחויבות. עורך דין לענייני משפחה מומלץ, ידע היטב כיצד לטפל בענייניכם.

תחושה טובה לאורך כל הדרך ותוצאות רצויות

כשמחפשים עורך דין לענייני משפחה מומלץ לתת מקום נכבד לאינטואיציה ולהתרשמות הישירה. עו"ד הילה וינטרוב, עובדת קשה מאוד כדי לעזור ללקוחותיה ומעניקה להם גם את השירות המקצועי הטוב ביותר שיש תוך מתן תמיכה רגשית בסיטואציה הלא פשוטה עם המצב. במשרד הבוטיק שהקימה בתל אביב מספקת עו"ד וינטרוב מגוון רחב של שירותים משפטיים ובהם גישור גירושין, הגשת תביעות כגון הגדלת מזונות או הפחתתם, תביעות לניכור הורי, חלוקת רכוש, עריכת הסכמי ממון וגם הסכמי הורות משותפת, עריכת צוואות ועוד.

 

איך מוצאים עורך דין לענייני משפחה מומלץ?

תוכן עניינים

עורכת דין לגירושין הילה וינטרוב

השאירו עכשיו פרטים בטופס:

אשמח לעמוד לרשותך ולספק יעוץ משפטי מותאם אישית, ניתן להשאיר פרטים בטופס ואחזור אליך בהקדם.

עו"ד לגירושין וענייני משפחה הילה וינטרוב

*המידע המופיע במאמר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי ו/או לכל ייעוץ מסוג שהוא וכל שימוש במידע הינו באחריות הקורא בלבד.

אהבתם? שתפו הלאה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print
למאמרים נוספים:

לייעוץ משפטי השאירו פרטים:

דילוג לתוכן