איך עורך דין לענייני גירושין עוזר ללקוחות?

החלטה על גירושין חייבת להיות מלווה בפנייה מידית לעו"ד שזהו תחום המומחיות שלו (או שלה, כמובן). כשפרק אחד בחיים מסתיים מתחיל מיד פרק חדש – ורק בעזרת גורם מקצועי מנוסה ניתן להבטיח נקודת פתיחה אידיאלית. חשוב לזכור שסעיפים כמו זמני שהות וגובה המזונות וגם אופן חלוקת הרכוש הקיים משפיעים באופן משמעותי במיוחד על המשך החיים ועל היומיום, כשנוכחות של עורך דין לענייני גירושין בתהליך מסייעת להגיע להסדר הנוח ביותר האפשרי מבחינתך. עו"ד הילה וינטרוב, מספקת מגוון רחב של שירותים למתגרשים ולמתגרשות, כמו גם מבצעת גישור גירושין.

 

* גישור גירושין – הליך שמהווה תחליף יעיל לדיונים משפטיים ממושכים ומתסכלים. אופציה זו מתאימה במיוחד למצבים שבהם יש הסכמות נרחבות בין בני הזוג, ועורך הדין המגשר יכול למצוא פתרונות גם לנקודות שבמחלוקת ובכך לסייע לצדדים להגיע להסכם כולל.

* הסכם גירושין ששומר על האינטרסים החשובים לך – ובפרט כאמור זמני השהות, גובה המזונות וחלוקת הרכוש. כמו כן ייתכנו חילוקי דעות גם לגבי סעיפים נוספים ובהם הדרך שבה יחונכו הילדים וכמובן שגם לגביהם עורך דין לענייני גירושין יכול להטות את הכף לטובתכם.

* שינויים בהסכם שכבר נחתם – כשהנסיבות מצדיקות זאת, ניתן לבקש הפחתה בגובה המזונות (למשל לאור ניכור הורי או שינוי דרמטי בהכנסות) או לחילופין העלאה שלהם. בקשה נוספת היא לשינוי זמני השהות כשיש הצדקה לכך (לרוב לצורך הרחבתם).

בקיאות מקצועית מעמיקה ותחושת שליחות

עורך דין לענייני גירושין, פוגש בני אדם בנקודה רגישה במיוחד בחייהם, כשרמת אי הוודאות גבוהה וגם הרגשות עשויים להיות פקטור מרכזי. בהתאם נדרשת התייחסות גם לפן הרגשי – וזוהי אחת מהחוזקות המשמעותיות של עו"ד הילה וינטרוב. עוד לפני שלמדה משפטים וצברה ניסיון בתחום דיני המשפחה, אהבה הילה לעזור לבני אדם, וכעת, במשרד הבוטיק שפתחה, היא יכולה לעשות זאת באופן מקצועי ולכן מועיל במיוחד. היכולות המקצועיות הגבוהות שלה באות לידי ביטוי גם בהליכי גישור וגם במקרים שמגיעים לערכאות שיפוטיות, ובכל מקרה כל לקוחותיה זוכים ליחס אישי ולליווי צמוד לאורך כל הדרך – כך שמובטח גם שקט נפשי חיוני בתקופה מטלטלת זו.

איך עורך דין לענייני גירושין עוזר ללקוחות?

תוכן עניינים

עורכת דין לגירושין הילה וינטרוב

השאירו עכשיו פרטים בטופס:

אשמח לעמוד לרשותך ולספק יעוץ משפטי מותאם אישית, ניתן להשאיר פרטים בטופס ואחזור אליך בהקדם.

עו"ד לגירושין וענייני משפחה הילה וינטרוב

*המידע המופיע במאמר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי ו/או לכל ייעוץ מסוג שהוא וכל שימוש במידע הינו באחריות הקורא בלבד.

אהבתם? שתפו הלאה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print
למאמרים נוספים:

לייעוץ משפטי השאירו פרטים:

דילוג לתוכן