האיכויות ההכרחיות של עורך דין גירושין

גירושין הם תופעה נפוצה למדי בימינו. השינויים החברתיים המשמעותיים באים לידי ביטוי באופן טבעי גם בפן המשפטי, כשבין התמורות החשובות ניתן לציין את דרך חישוב דמי המזונות לילדים מעל לגיל 6 וגם את אופן קביעת זמני השהות עם הילדים ומשמורת הילדים. בכל מקרה פירוק תא משפחתי הוא גם פירוק יחידה כלכלית משותפת לשתי יחידות נפרדות, ולכן למי שרוצה להתחיל את הפרק החדש בחיים עם מלוא המשאבים האפשריים כדאי להיעזר בשירותי עורך דין גירושין. כמובן שגם סוגיות כמו זמני שהות (כלומר הסדרי הראייה בין ההורים) משפיעות במידה ניכרת על איכות החיים ועל היכולת להיות נוכחים באמת בחיי הילדים – סיבה טובה נוספת לפנות לעורכת דין מיומנת ומנוסה כמו עו"ד הילה וינטרוב.

 

* בקיאות מקצועית – הבסיס לשמירה על האינטרסים החשובים של כל לקוח או לקוחה הוא היכרות מעמיקה עם החוקים הרלוונטיים ועם הפסיקות העדכניות. בקיאות מקצועית אמיתית מבטיחה גם יעילות בטיפול בכל בקשה ופעולה נחושה למען הלקוחות. עוד דגש חשוב הוא יכולות ניסוח חדות ומדויקות, כדי שלא יישאר פתח לאי הבנות שעלולות לפגום בשגרת החיים שאחרי הפרידה.

* רגישות מרבית – גם פרידה בהסכמה מייצרת רגשות כואבים אצל שני הצדדים. עורך דין גירושין אמנם אינו פסיכולוג, אבל הוא כן נדרש לרגישות מרבית ולתשומת לב מלאה לכל ניואנס, בין השאר כדי למנוע מהלקוחות לבצע טעויות עקב סערות רגשות.

* נחישות רבה – על-מנת להגיע להסדר האופטימלי מבחינת הלקוח, בין אם דרך הסכם שמבוסס על הסכמות שני הצדדים ובין אם בעזרתה של הערכאה השיפוטית הנוחה ביותר ללקוח.

להתגרש בדרך הטובה ביותר האפשרית

עריכת הסכם גירושין שמשקף באופן מיטבי את האינטרסים של הלקוח, הגדלת גובה המזונות (או דווקא הפחתתם), הגשת תביעות לשינוי זמני השהות, תביעות חלוקת רכוש בגירושין, תביעת גירושין, גישור גירושין – את כל השירותים האלה, ואחרים, מספקת עו"ד הילה וינטרוב, מתוך תחושת מחויבות אמיתית ועל בסיס ניסיון רחב היקף. במשרד הבוטיק שהקימה כל לקוח זוכה ליחס אישי ולליווי צמוד, מהרגע הראשון ועד להשלמת המענה המקצועי המיטבי לכל צורך ולכל בעיה שניתן לפתור בעזרת עורך דין גירושין.

האיכויות ההכרחיות של עורך דין גירושין

תוכן עניינים

עורכת דין לגירושין הילה וינטרוב

השאירו עכשיו פרטים בטופס:

אשמח לעמוד לרשותך ולספק יעוץ משפטי מותאם אישית, ניתן להשאיר פרטים בטופס ואחזור אליך בהקדם.

עו"ד לגירושין וענייני משפחה הילה וינטרוב

*המידע המופיע במאמר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי ו/או לכל ייעוץ מסוג שהוא וכל שימוש במידע הינו באחריות הקורא בלבד.

אהבתם? שתפו הלאה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print
למאמרים נוספים:

לייעוץ משפטי השאירו פרטים:

דילוג לתוכן