היתרונות בחתימה על הסכם ממון

זוגיות היא קונספט מורכב. כל זוג, בין אם טרי ובין אם ותיק, מן הסתם מודע לכך, ולמעשה גם לפני שאדם מתנסה בזוגיות מחייבת, ברור לו לגמרי שגם מערכת היחסים הטובה ביותר עלולה לעלות על שרטון. תובנה הכרחית נוספת היא שבכל זוגיות יש גם פן כלכלי ואפשר אפילו לומר שניהול משק בית משותף שקול לניהול עסק קטן. הסכם ממון מבטיח התייחסות מדויקת לכל הסוגיות הכספיות הרלוונטיות – מדויקת בהתאם לרצונות של שני בני הזוג – ובכל משדרג את הקשר ומספק לו בסיס יציב. עו"ד משפחה הילה וינטרוב צברה ניסיון רב בעריכת הסכמי ממון מפורטים, בהירים ומותאמים באופן מושלם לכל זוג ספציפי.

למה כדאי לכל זוג לחתום על הסכם ממון?

* לשים על השולחן את הנושא הנפיץ – כסף ורכוש מהווים סוגיה רגישה. כשיש פערים ניכרים ברכוש ובנכסים שכל אחד מהצדדים מביא איתו לקשר, הוא כבר עלול להפוך למוקש. התעלמות מכך היא מתכון לסכנה עתידית, ולמעשה חוסר היכולת להניח את העמדות האמיתיות על השולחן הוא תמרור אזהרה בפני עצמו. הסכמי ממון מבהירים מראש מהי תפישת העולם של שני בני הזוג בנושא הכספי ובפרט לגבי הרכוש הקיים, הנפרד, כך שההתחייבות לחיים משותפים תהיה על סמך תמונת מצב מלאה.

* תעודת ביטוח – גם אהבות גדולות מאוד עלולות להפוך למאבק יצרי. במקרים כאלה, מעבר להפסד הכספי האפשרי, סכנה נוספת היא גרירת הילדים לסכסוך הכלכלי בין ההורים ופגיעה קשה בהם – והסכם הממון ימנע את הסיטואציה הזו. לכן הסכם ממון בין בני זוג הוא דבר נדרש.

* נטרול אי ודאות – כשחותמים על הסכם מסוג זה, שני הצדדים יודעים בדיוק איך ייראו החיים המשותפים בהיבט הכלכלי וכן מה יקרה אם חלילה ייפרדו, כך שאין אי ודאות בתחום משמעותי זה.

ניסוחים חדים וברורים, רגישות מרבית

עו"ד הילה וינטרוב כבר ערכה הסכמי ממון רבים כבעלת משרד בוטיק שההתמחות שלו היא מעמד אישי. כעורכת דין ותיקה וכמגשרת היא נתקלה גם בזוגות שלא חתמו על הסכם ממון או שהסכם הממון שלהם נבנה באופן רשלני. בהתאם עו"ד וינטרוב מבינה היטב את חשיבותו של הסכם מדויק, מקיף מאוד ומנוסח באופן חד וברור כך שלא יהיה מקום לספק. בנוסף מתאפיין שירות זה ברגישות רבה ובמחויבות מלאה לשני בני הזוג על-מנת לאפשר להם לחבור זה לזו בראש שקט באמת.

היתרונות בחתימה על הסכם ממון

תוכן עניינים

עורכת דין לגירושין הילה וינטרוב

השאירו עכשיו פרטים בטופס:

אשמח לעמוד לרשותך ולספק יעוץ משפטי מותאם אישית, ניתן להשאיר פרטים בטופס ואחזור אליך בהקדם.

עו"ד לגירושין וענייני משפחה הילה וינטרוב

*המידע המופיע במאמר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי ו/או לכל ייעוץ מסוג שהוא וכל שימוש במידע הינו באחריות הקורא בלבד.

אהבתם? שתפו הלאה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print
למאמרים נוספים:

לייעוץ משפטי השאירו פרטים:

דילוג לתוכן