השירותים הניתנים בידי עורכת דין לענייני משפחה

דיני משפחה הם קשת רחבה מאוד של חוקים וגם פסיקות חשובות שנועדו לספק מענה חד וברור למקרים שבהם יחסים משפחתיים מחייבים בירור אובייקטיבי על בסיס קריטריונים שמשקפים את הנורמות החברתיות הקיימות. בהתאם התפקיד של עו"ד לענייני משפחה הוא לסייע ללקוחות לייצר לעצמם מציאות חיים שהולמת את האינטרסים ואת הערכים שלהם – משימה כבדת משקל שמן הראוי להפקיד אותה אך ורק בידיים מקצועיות במיוחד. עו"ד הילה וינטרוב, היא מומחית לדיני משפחה בעלת ניסיון רב ולא פחות חשוב, אהבה לבני אדם ורצון אמיתי לעזור להם ובפרט במצבים רגישים.

אילו הסכמים עורך עו"ד לענייני משפחה?

* הסכם ממון – הסכם שמסדיר יחסים כלכליים בין בני זוג שעומדים להינשא, או כאלה שבוחרים לחיות במשותף גם ללא חתונה. הסכמי ממון מחייבים מחשבה מעמיקה ובפרט מענה לכל תרחיש שעשוי להתממש בעתיד.

* הורות משותפת – הפורמט הייחודי של שני הורים (או יותר) אשר חוברים לטובת גידול ילד, עשוי לספק נחת רבה לכל הצדדים, אבל עלול להפוך גם למקור לקונפליקטים וסכסוכים. הסכם מדויק שמבהיר מראש סוגיות כמו המשמורת על הילד, הסדרי ראייה, חלוקת הוצאות, קבלת החלטות שונות לגבי הילד (למשל היכן ילמד) ועוד מקדים תרופה למכה.

* הסכם גירושיןהסכם גירושין משפיע באופן משמעותי מאוד על החיים אחרי הפרידה ולכן חשוב להקדיש לו תשומת לב רבה. בפרט ישנה חשיבות לסעיפים העוסקים בחלוקת הרכוש, בזמני השהות של הילדים אם ישנם ובגובה המזונות.

* הסכם שלום בית– בדומה להסכם גירושין מטרתו של עו"ד לענייני משפחה ליצור וודאות ביום שאחרי. אלא שכאן אנו מדברים על מצב שבני הזוג בוחרים לתת הזדמנות נוספת לזוגיות והם מגיעים להסכמות על מה יקרה אם וכאשר חלילה ייפרדו.

להיות מוכנים לכל תרחיש ולצלוח כל משבר

מעבר לבקיאות מקצועית הכרחית, ישנן מספר תכונות חיוניות לכל עו"ד לענייני משפחה: נחישות, רגישות, יושרה ותחושת שליחות. עו"ד הילה וינטרוב, הגיעה אל תחום דיני המשפחה מתוך רצון לעזור לבני אדם ובפרט כאלה שנקלעו לתסבוכת אישית ומשפחתית ולא תמיד מצליחים לראות האור שבקצה המנהרה. החיבור האישי של עו"ד וינטרוב לכל לקוח ולקוחה, בצירוף הידע העצום והחתירה למצוינות בשירות מובילים לתוצאות הרצויות, כשבדרך לשם היא מקפידה על זמינות מרבית ויחס חם כדי לסייע בהתמודדות עם המצב המורכב ושלל הרגשות שנלווים אליו.

 

 

השירותים הניתנים בידי עורכת דין לענייני משפחה

תוכן עניינים

עורכת דין לגירושין הילה וינטרוב

השאירו עכשיו פרטים בטופס:

אשמח לעמוד לרשותך ולספק יעוץ משפטי מותאם אישית, ניתן להשאיר פרטים בטופס ואחזור אליך בהקדם.

עו"ד לגירושין וענייני משפחה הילה וינטרוב

*המידע המופיע במאמר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי ו/או לכל ייעוץ מסוג שהוא וכל שימוש במידע הינו באחריות הקורא בלבד.

אהבתם? שתפו הלאה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print
למאמרים נוספים:

לייעוץ משפטי השאירו פרטים:

דילוג לתוכן