השירותים העיקריים שמספק עורך דין דיני משפחה

משפחה, כולם יודעים, היא קונספט מורכב. מצד אחד היא מספקת לנו אהבה ותמיכה והמון רגעי נחת ואפילו אושר, אבל מצד שני היא עלולה להפוך גם למקור לעוגמות נפש של ממש וקונפליקטים קשים – כולל כאלה המגיעים לערכאות שיפוטיות. בנוסף ישנם לא מעט מצבים שבהם מומלץ בחום לערוך הסכם מסודר ומפורט שמעגן באופן רשמי וחוקי הסכמות – למשל לגבי גידול ילד בחיים משותפים ללא זוגיות, או הסכם ממון בין ידועים בציבור ואף הסכם בין בני זוג נשואים כדי לייצר וודאות להמשך החיים. חשוב להדגיש שגם עבור עורך דין דיני משפחה הם סוגיה רגישה ולכן כדאי להיעזר באשת מקצוע כמו עו"ד הילה וינטרוב שמביאה איתה גם ניסיון רלוונטי, גם בקיאות מקצועית מרשימה וגם אישיות מתאימה.

 

* ליווי צמוד בתהליך גירושין – לרבות עריכת הסכמי גירושין וגם גישור גירושין. בעזרת המומחיות של עורך דין  דיני משפחה ניתן לסיים את הפרק הנוכחי בתנאים הנוחים ביותר וגם בזמן קצר במיוחד.

* הסכמי ממון – על-מנת שהמרכיב הכלכלי של החיים המשותפים, בין אם של זוג נשוי ובין אם של ידועים בציבור, יתנהל בשקיפות מלאה וכששני הצדדים מודעים בדיוק לאופן חלוקת הנכסים ביניהם (כולל במקרה שבו יבחרו להיפרד).

* עריכת צוואות – וגם הגשת בקשות בתחום, כגון בקשה לצו קיום צוואה, התנגדות לקיום צוואה, מתן צו ירושה ועוד.

* הסכמי חיים משותפים והורות משותפת – ניסוח מדויק ובהיר של האופן שבו יתנהלו החיים, כולל למשל פירוט של אופן חינוך ילד שמגודל ע"י זוג הורים שאין ביניהם זוגיות.

יכולות גבוהות ותחושת שליחות

מאחר שגם עבור עורך דין דיני משפחה הוא נושא רגיש, יש כאמור חשיבות רבה לאישיות של הגורם המקצועי שאליו תפנו. עו"ד הילה וינטרוב, מגדירה את עצמה כברת מזל על שזכתה לעסוק בתחום שהיא אוהבת ובמיוחד לעזור לבני אדם, כולל במצבים רגישים ואפילו קשים. הליווי הצמוד שהיא מעניקה ללקוחות משרד הבוטיק שהקימה, לצד המקצועיות חסרת הפשרות והנחישות שמאפיינת אותה, מובילים לתוצאות הרצויות כשגם לאורך הדרך כל מי שהגיע אל הילה מרגיש שהוא בידיים הטובות ביותר שיכולות להיות.

השירותים העיקריים שמספק עורך דין דיני משפחה

תוכן עניינים

עורכת דין לגירושין הילה וינטרוב

השאירו עכשיו פרטים בטופס:

אשמח לעמוד לרשותך ולספק יעוץ משפטי מותאם אישית, ניתן להשאיר פרטים בטופס ואחזור אליך בהקדם.

עו"ד לגירושין וענייני משפחה הילה וינטרוב

*המידע המופיע במאמר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי ו/או לכל ייעוץ מסוג שהוא וכל שימוש במידע הינו באחריות הקורא בלבד.

אהבתם? שתפו הלאה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print
למאמרים נוספים:

לייעוץ משפטי השאירו פרטים:

דילוג לתוכן