למה חשוב להיעזר בשירות עורך דין גירושין במרכז?

בעידן הנוכחי גירושין היא אפשרות שמונחת על השולחן במקרים רבים, ויש אפילו מי שרואים בפרידה של בני זוג חלק בלתי נפרד מההתפתחות לאורך החיים, שהפכו לארוכים יותר מבעבר. גם אם גירושין הם לא סוף העולם ואפילו להפך, במקרים רבים הם התחלה של פרק חדש וטוב יותר בחיים, חשוב להיערך ברצינות לתהליך ובפרט לשכור את שירותיו של עורך דין גירושין במרכז, או, כמובן, עורכת דין שזהו תחום המומחיות שלה – עו"ד הילה וינטרוב.

 

* נקודת מבט חיצונית מקצועית – מי שנמצא בעיצומו של הליך גירושין, או לקראת הליך שכזה, חווה כמעט תמיד רגשות רבים ואפילו סוערים. עורך דין גירושין במרכז מספק נקודת מבט חיצונית נייטרלית ובעיקר מקצועית שמאפשרת להבין מהם האינטרסים האמיתיים, ועל מה לא כדאי להתפשר, גם אם רוצים לסיים את הפרק הנוכחי במהירות ולהתקדם הלאה.

* מניעת טעויות – המצב הרגשי של מי שעומדים להתגרש עלול להוביל לביצוע טעויות, כשכל טעות עלולה לגבות מחיר יקר בעתיד. שילוב עו"ד בתמונה מונע טעויות שכאלה.

* פנייה לערכאה השיפוטית הנוחה ביותר – תיקי גירושין יכולים להגיע גם לבית משפט לענייני משפחה וגם לבית דין רבני. ההבדלים בין שתי הערכאות מחייבים בחירה מושכלת, וכן פנייה מוקדמת ככל האפשר, לפני שהצד השני יכתיב את המקום שבו ידונו בהסדרים העתידיים. בהתאם לא כדאי להתעכב בבחירת עו"ד גירושין כדי לא לתת לצד השני להקדים אתכם.

נחישות, רגישות – ותוצאות

עורך דין גירושין במרכז נבחן לא רק על סמך הבקיאות המקצועית אלא גם על סמך האישיות ואופן ההתנהלות. עו"ד הילה וינטרוב, מבינה היטב את חשיבות היחס האישי לכל לקוח ולכל לקוחה, ועל-מנת לעשות זאת הקימה משרד בוטיק שמתמחה בתחום הגירושין. כעורכת דין בעלת ניסיון רב בליווי מתגרשים ומתגרשות, וכן בתור מגשרת גירושין, מסייעת עו"ד וינטרוב לסיים את הפרק הנוכחי בחיים בזמן קצר ככל האפשר ועם מינימום משקעים, ולצאת לפרק חדש עם מלוא המשאבים האפשריים ובתנאים הרצויים, בפרט בכל הנוגע לגידול הילדים.

למה חשוב להיעזר בשירות עורך דין גירושין במרכז?

תוכן עניינים

עורכת דין לגירושין הילה וינטרוב

השאירו עכשיו פרטים בטופס:

אשמח לעמוד לרשותך ולספק יעוץ משפטי מותאם אישית, ניתן להשאיר פרטים בטופס ואחזור אליך בהקדם.

עו"ד לגירושין וענייני משפחה הילה וינטרוב

*המידע המופיע במאמר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי ו/או לכל ייעוץ מסוג שהוא וכל שימוש במידע הינו באחריות הקורא בלבד.

אהבתם? שתפו הלאה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print
למאמרים נוספים:

לייעוץ משפטי השאירו פרטים:

דילוג לתוכן