מתי כדאי במיוחד למצוא עורך דין תותח לגירושין

יש גרושים וגרושות שמתארים את הפרידה כדבר הטוב ביותר שקרה להם בחיים. מצד שני יש גם מי שעבורם התהליך היה טראומתי ממש. במקרים רבים ההבדל בין יציאה לדרך חדשה בתנאים מיטביים לבין קושי לייצר שגרה מספקת נובע מזהות הגורם המקצועי שמטפל בפן המשפטי של הגירושין. עם עורך דין תותח לגירושין (וגם, כמובן, עורכת דין תותחית) יש סיכוי גבוה במיוחד להגיע להסדר אופטימלי מכל הבחינות – חלוקת הרכוש, המשמורת על הילדים, מזונות ועוד. עו"ד הילה וינטרוב, היא אחת מעורכות הדין המובילות בארץ בתחום זה ולראייה שביעות הרצון הגבוהה של מי שכבר נעזרו בה לצורך הליך גירושין. לא בכדי משרדה של עו"ד הילה וינטרוב זכה להיכלל ברשימת המשרדים המדורגים בארץ בתחום דיני המשפחה.

 

* סכסוך חריף – ישנם לא מעט מקרים שבהם הרקע לגירושין הוא רגשות והרצון לנקום. כך למשל אחרי בגידה ויש עוד דוגמאות. במצב כזה רק עו"ד תותח או תותחית ימנעו טעויות עקב סערת הרגשות ויצליחו להוביל את האדם אל חוף מבטחים ואל המציאות הרצויה מבחינתו.

* חילוקי דעות לגבי גידול הילדים – הסעיפים המשפיעים ביותר על המציאות היומיומית אחרי גירושין הם זמני השהות עם הילדים (וגם דמי המזונות שמושפעים במידה רבה מסעיפים אלה) וכן קביעת מקום מגוריהם של הילדים וכיוצ"ב. בהתאם גם אם לכאורה חילוקי הדעות בסוגיות הנ"ל לא משמעותיים, כדאי מאוד להיעזר בבקיאות מקצועית של תותחים בתחום כדי לא להיות מופתעים לרעה.

* כשנדרש סעד זמני דחוף – לגבי מזונות זמניים, צו מניעה לגבי פעולה באחד הנכסים המשותפים ועוד.

* גישור גירושין – במקרים אלה מומחיותו ומקצועיותו של עורך הדין או עורכת הדין באה לידי ביטוי בקיצור משמעותי של ההליך כך שניתן להתחיל את הפרק החדש בחיים ללא עיכובים מיותרים (וכמובן בתנאים נוחים על בסיס הסדר Win-Win). עורך דין תותח לגירושין ידאג שתקבלו את התוצאה המיטבית.

שורה ארוכה מאוד של לקוחות מרוצים

עורך דין תותח לגירושין מגיע עם ניסיון רחב היקף, שליטה מלאה בחומר לרבות פסיקות תקדימיות ואישיות מתאימה לפעולה בתחום רגיש זה. אלה הן בדיוק האיכויות הבולטות של עו"ד הילה וינטרוב, שבנוסף מפגינה גם קשב רב, אכפתיות אמיתית ונחישות חסרת פשרות בכל פעולה שהיא מבצעת למען לקוחותיה.

 

 

 

 

מתי כדאי במיוחד למצוא עורך דין תותח לגירושין

תוכן עניינים

עורכת דין לגירושין הילה וינטרוב

השאירו עכשיו פרטים בטופס:

אשמח לעמוד לרשותך ולספק יעוץ משפטי מותאם אישית, ניתן להשאיר פרטים בטופס ואחזור אליך בהקדם.

עו"ד לגירושין וענייני משפחה הילה וינטרוב

*המידע המופיע במאמר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי ו/או לכל ייעוץ מסוג שהוא וכל שימוש במידע הינו באחריות הקורא בלבד.

אהבתם? שתפו הלאה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print
למאמרים נוספים:

לייעוץ משפטי השאירו פרטים:

דילוג לתוכן