מתי לפנות אל עורך דין גירושין בתל אביב?

בכל שנה מתגרשים בישראל אלפי זוגות. באופן טבעי תל אביב, העיר השנייה בגודלה מבחינת מספר התושבים בארץ, נמצאת גם בצמרת הטבלה מבחינת מספר הזוגות שבוחרים להיפרד, ומאחר שבכל יום מגיעים אליה עוד אנשים רבים מהערים הסמוכות (וגם כאלה יותר רחוקות) התוצאה היא שיש ביקוש נרחב לשירותיו של עורך דין גירושין בתל אביב. עו"ד הילה וינטרוב, היא בעלת משרד בוטיק בתל אביב אשר מתמחה בתחום זה ומספק גם שירותי גישור גירושין.

 

* מוקדם ככל האפשר – הדגש החשוב ביותר הוא לפנות אל עורך דין גירושין בתל אביב מוקדם ככל האפשר על-מנת לא להעניק לצד השני יתרון כלשהו בזכות פעולה נחרצת יותר.

* כשרוצים לבצע ניסיון אחרון לשיקום היחסים – במצב כזה השירות המתאים הוא גישור גירושין שפועל במקביל בשני מישורים: ניסוח הסכמות לחיים משותפים בתקווה שניתן להציל את הזוגיות וגם גיבוש הסכם גירושין אם הניסיון לא יצליח.

* כשיש חילוקי דעות לגבי גידול הילדים – הרגישות הרבה של סוגיה זו מחייבת כניסה לתמונה של גורם מקצועי עתיר ניסיון כדי שלא תמצאו את עצמכם משלמים מחיר יקר.

* כשנוצר צורך בשינוי סכום המזונות לילדים – גם אחרי שכבר יש הסכם גירושין, ייתכן צורך בשירותי עו"ד מנוסה. דוגמה טובה לכך היא רצון להעלות את סכום המזונות או להפחיתו, בהתאם לנסיבות.

מינונים מדויקים של נחישות ורגישות

עורך דין גירושין בתל אביב נדרש להתנהל באופן מיטבי הן בהיבט המקצועי והן מבחינה אישית. זוהי גם אחת מנקודות החוזקה של עו"ד הילה וינטרוב – השילוב המדויק של רגישות ושל נחישות, כך שכל מי שמגיע או מגיעה למשרד הבוטיק שלה בתל אביב זוכה לשירות הטוב ביותר האפשרי. עבור עו"ד וינטרוב היכולת לסייע לאנשים במצוקה היא מתנה ולכן מבחינתה העבודה בתחום ספציפי זה הינה שליחות של ממש. בכל שירות שהיא מספקת, גם אם מדובר בפעולה טכנית לכאורה, מביאה עו"ד וינטרוב לידי ביטוי יכולות מקצועיות גבוהות, ניסיון רחב היקף ומחויבות מוחלטת להגעה לתוצאות האופטימליות.

מתי לפנות אל עורך דין גירושין בתל אביב?

תוכן עניינים

עורכת דין לגירושין הילה וינטרוב

השאירו עכשיו פרטים בטופס:

אשמח לעמוד לרשותך ולספק יעוץ משפטי מותאם אישית, ניתן להשאיר פרטים בטופס ואחזור אליך בהקדם.

עו"ד לגירושין וענייני משפחה הילה וינטרוב

*המידע המופיע במאמר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי ו/או לכל ייעוץ מסוג שהוא וכל שימוש במידע הינו באחריות הקורא בלבד.

אהבתם? שתפו הלאה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print
למאמרים נוספים:

לייעוץ משפטי השאירו פרטים:

דילוג לתוכן