עו"ד לענייני משפחה להסכמי ממון וגירושין

עו"ד לענייני משפחה מספק שירותיו בתחום ייחודי העוסק בעניינים מרכזיים בחיי במשפחה. המדינה נותנת ביטוי לנושא בכך שהקימה בתי משפט המטפלים אך ורק בתחום המשפחה. כך גם צוותי בתי הדין הרבניים אשר בקיאים בתחום ומכירים אותו לעומק. בני משפחה, אשר בעיות שונות רובצות לפתחן, יכולים לקבל סיוע וסעדים שונים בבתי המשפט לענייני משפחה ובבתי הדין הרבניים וכן במסגרת יחידת הסיוע. עם זאת, בטרם הפניה לגוף הרלוונטי, מומלץ לפנות רק ע"י ייצוג של עורך דין הבקיא בתחום. עורכת דין הילה וינטרוב מתמחה בדיני משפחה. 

תחומי עיסוק

עו"ד לענייני משפחה מטפל בנושאים ספציפיים במשפחה וביניהם: הסכמי ממון, הסכמי גירושין, מזונות, משמורות  ילדים ועוד. אחרים הם אלימות במשפחה, ידועים בציבור, נישואים אזרחיים, הגירה, צוואות וירושות, תביעת אבהות הפחתת והגדלת דמי מזונות, חלוקת רכוש ועוד. כל תחום כזה הינו ייחודי שיש להכירו היטב. מטבע הדברים, מעורבים בו סכסוכים על כספים, שליטה, רכוש ומשמורת על ילדים, ובגלל שהם מתקיימים בסביבת המשפחה הצרה, הם מלווים בשפע של רגשות, מתיחויות ועוד. עורך דין משפחה מקצועי שהינו גם מגשר מביא עימו סבלנות, יכולת שכנוע ותכונות אחרות המסייעות לו לגשר בין הצרכים והרצונות של הצדדים החלוקים, וזאת, כדי ליצור אווירה חיובית שתוביל להסכמות משותפות. החלופה היא פניה לבית המשפט או לבית הדין. כאשר המחלוקות בין הצדדים אינן גדולות במיוחד וניתן לגשר על הפערים תמורת ויתורים של מי מהצדדים מומלץ להגיע להסכמות שכן במקרים רבים התוצאה הסופית בפסק הדין תהה דומה לתוצאות גישור ללא משפט. לכן, מומלץ לשקול היטב פניה להליך משפטי ולמצות ראשית הידברות עם הצד האחר.

טיפולים מקצועיים

אלו הם טיפולים הנוגעים לנושאי אלימות, הגירה, משמורת ילדים ועוד, שחלקם נעשה בין בעלי הדין והערכאות השונות וחלקם נעשה אל מול הרשויות השונות. כאן העבודה הינה מקצועית מאוד ונעשית על ידי מו"מ, הצגת ראיות ומסמכים ולעיתים פניה בתביעות מתאימות. ראשית, עורך הדין ילמד את התיק היטב ובמידת הצורך, גם יפנה לבית משפט לקבלת סעד ממנו.

עורכת דין בעלת שם

עורכת הדין הילה וינטרוב הינה בעלת ידע רב וניסיון מצטבר של שנים בטיפול וייצוג בתיקים מגוונים של לקוחות. היא מביאה עימה את כל הידע והניסיון לטובת הלקוח הזקוק לעזרה. היא יכולה לייצג שני צדדים יחד, או כל אחד לחוד במידה והדבר נדרש. מומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי המלווה ביחס אישי.

 

טעויות נפוצות לפני הליך גירושין

תוכן עניינים

עורכת דין לגירושין הילה וינטרוב

השאירו עכשיו פרטים בטופס:

אשמח לעמוד לרשותך ולספק יעוץ משפטי מותאם אישית, ניתן להשאיר פרטים בטופס ואחזור אליך בהקדם.

עו"ד לגירושין וענייני משפחה הילה וינטרוב

*המידע המופיע במאמר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי ו/או לכל ייעוץ מסוג שהוא וכל שימוש במידע הינו באחריות הקורא בלבד.

אהבתם? שתפו הלאה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print
למאמרים נוספים:

לייעוץ משפטי השאירו פרטים:

דילוג לתוכן