פתירת הקונפליקטים בתוך המשפחה

באופן עקרוני, תמיד כדאי לפתור את כל הקונפליקטים המשפחתיים בתוך המשפחה, על בסיס כנות, תקשורת פתוחה ומוכנות להתפשר. יחד עם זאת יש מצבים רבים שבהם נדרשת גם עזרה חיצונית ובפרט מעורבות של איש מקצוע בתחום המשפט – עורך דין משפחה, כלומר עו"ד שהמומחיות שלו (או שלה) היא דיני משפחה. בהקשר זה חשוב לדעת שהחוק בישראל מציע דרכים רבות להסדיר יחסים משפחתיים וכמו כן ישנן פסיקות משמעותיות מאוד שמהוות תקדימים ועל כן כדאי להקדיש תשומת לב לבחירת עו"ד משפחה. עו"ד הילה וינטרוב, מציעה ללקוחותיה ניסיון רב, ידע משפטי רחב היקף ואכפתיות אמיתית.

השירותים החשובים ביותר של עורך דין משפחה

* גישור גירושין – הליך שמאפשר פרידה במינימום זמן וטרחה ובכך מסייע לשני הצדדים לפתוח דף חדש בחייהם ללא עיכובים מיותרים ובמינימום עלויות.

* הסכם ממון – הסכם מחייב שמונע אי נעימויות בהווה והפסדים כלכליים משמעותיים בעתיד. ניסוח מדויק של הסדר פיננסי אשר כולל פירוט של אופן חלוקת הנכסים הקיימים ואלה שיתווספו עליהם במקרה של פרידה מבטיח שהזוגיות תתבסס על רומנטיקה ומחויבות אמיתית ולא על אינטרסים נסתרים, כך שהתועלת החשובה ביותר של הסכמי ממון היא שקט נפשי.

* עריכת צוואות – אשר משקפות באופן מדויק את רצונו של האדם לגבי אופן חלוקת נכסיו לאחר פטירתו.

* הסכם הורות משותפת – עורך דין משפחה  ידאג להסכם שמסדיר את אופן הגידול המשותף של ילד שהוריו לא מעוניינים בזוגיות ביניהם, ומעלה על הכתב את כל ההסכמות לגבי כל הסוגיות הרלוונטיות הקשורות באופן ישיר לילד.

שירות שהוא שליחות

עבור עורך דין משפחה איכותי באמת כל מקרה הוא לא רק תיק אלא עולם ומלואו. במיוחד זהו המצב מבחינת עו"ד הילה וינטרוב, שתמיד אהבה להקשיב לבני אדם ונהגה לעזור להם ככל שיכלה ועודנה עושה כן. כעורכת דין מנוסה וכבעלת משרד בוטיק מוביל ומדורג בתחום דיני המשפחה היא מביאה לידי ביטוי גם את המחויבות המוחלטת לכל מי שנכנס אליה למשרד וגם את היכולות המקצועיות שצברה. התוצאה: שירות בסטנדרטים גבוהים במיוחד ומענה מיטבי לכל צורך. בנוסף מקפידה עו"ד וינטרוב, על יושרה מלאה בכל שירות שהיא מספקת ועל זמינות מרבית.

פתירת הקונפליקטים בתוך המשפחה

תוכן עניינים

עורכת דין לגירושין הילה וינטרוב

השאירו עכשיו פרטים בטופס:

אשמח לעמוד לרשותך ולספק יעוץ משפטי מותאם אישית, ניתן להשאיר פרטים בטופס ואחזור אליך בהקדם.

עו"ד לגירושין וענייני משפחה הילה וינטרוב

*המידע המופיע במאמר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי ו/או לכל ייעוץ מסוג שהוא וכל שימוש במידע הינו באחריות הקורא בלבד.

אהבתם? שתפו הלאה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print
למאמרים נוספים:

לייעוץ משפטי השאירו פרטים:

דילוג לתוכן