שקלת לפתוח בהליך גירושין?

{ בין אם בהסכם ובין אם בהליך משפטי }

אני כאן כדי לעזור לך לצלוח את התהליך בבטחה ולהראות לך את האור בקצה המנהרה.

עורכת דין הילה וינטרוב ענייני משפחה

לייעוץ ראשוני, השאירו פרטים בטופס עכשיו:

סודיות מובטחת! לך נשאר רק להשאיר פרטים ואטפל עבורך בכל השאר במקצועיות, יסודיות ואנושיות

מצאת! משרד עו"ד להליך גירושין מוצלח

עו"ד גירושין הילה וינטרוב ידועה בזכות היחס האישי והמקצועי ללקוחותיה בדרך להשגת המטרות בסיום ההליך המשפטי. יעידו על כך המלצות לקוחותיה.

הילה מאמינה כי יצירת שיח, בעזרת הכלים הנכונים, לרוב מניב הצלחות – שכן במרבית מקרי הסכסוכים בני האדם פועלים מתוך אגו ולא מתוך רציונאל אמיתי. הילה תסייע לכם לצלוח את המשבר, אם בהסכם כולל, בעזרת ניהול הליך גישור ואם בהליך משפטי, כשאין ברירה בהתאם לנסיבות המקרה.

הערכים החשובים במשרד עוה"ד הילה וינטרוב:

Asset 33hila icons
נחישות, מקצועיות וחתירה להצלחה

משרדה של עו"ד וינטרוב מנהל כל תיק במשרד ביסודיות, אכפתיות ומקצועיות ונחישות מתמדת בחתירה למצוינות ובמסירות רבה.

Asset 36hila icons

אסטרטגיה משפטית

כל לקוח הוא עולם ומלואו ומשכך לכל לקוח נתפרת "חליפה מדויקת" לצרכיו ורצונותיו. בניית אסטרטגיה חיונית להשגת הוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח.

Asset 35hila icons

מקצועיות וידע משפטי נרחב

עורכת הדין הילה, מייצגת לקוחות בהליכי גירושין תוך הוכחת בקיאות ללא רבב בתחום, בפסיקה ובהופעות בערכאות השונות.

Asset 34hila icons

סיוע לקראת יציאה לדרך החדשה

בתהליך כולו למשרד חשוב ללוות את קהל הלקוחות בשירות מקצועי ואישי וכן לספק תמיכה בכל לקוח ולקוח עד לסיום ההליך והתחלת הפרק החדש בחיים.

קצת על עו"ד גירושין הילה וינטרוב מומחית בתחום דיני משפחה וגירושין ומגשרת מוסמכת.

מטרתו העליונה של המשרד היא למזער את הכאבים הרגשיים והכלכליים בעת תקופת הגירושין, תוך חשיבה לטווח הרחוק אל עבר התוצאות הרצויות עבור כל לקוח ולקוח. כמו כן המשרד רואה לנגד עיניו חשיבות רבה בעריכת הסכמים כך שיותאמו לצרכי הלקוח לטווח הקצר ולטווח הארוך.

המשרד דוגל בליווי אישי צמוד ומקצועי כך שכל לקוח הוא עולם ומלואו וכל משפחה חשובה כאחרת. עם ליווי מקצועי ואישי זה לצד ניסיון רב בגישור, מטרת העל של המשרד היא להוביל את לקוחות המשרד בבטחה ל"יום שאחרי". זאת, בזכות בקיאות ללא רבב בתחום דיני המשפחה, באמצעות בניית אסטרטגיה משפטית מותאמת אישית ללקוח, בחינת הליך גישור, עריכת הסכם הוגן או ייצוג חסר פשרות בבית המשפט, והכל תוך ראיית העתיד.

עו"ד הילה וינטרוב מאמינה כי יצירת שיח, בעזרת הכלים הנכונים, לרוב מניב הצלחות – שכן במרבית מקרי הסכסוכים בני האדם פועלים מתוך אגו ולא מתוך רציונאל אמיתי.

הילה תסייע לכם לצלוח את המשבר, אם בהסכם כולל, בעזרת ניהול הליך גישור ואם בהליך משפטי, כשאין ברירה בהתאם לנסיבות המקרה.

עורכת דין לגירושין הילה וינטרוב

השלבים להתחלת דרך חדשה והנעת הליך הגירושין

Asset 39hila icons
פגישת ייעוץ משפטי

במסגרת הפגישה נערוך היכרות אישית במשרדי במהלכה נתייחס לכלל הנושאים הרלוונטים לחייכם, ילדים, רכוש, מזונות, נבין בדיוק את רצונותיכם ויודעים את הזכויות והחובות שלכם.

Asset 38hila icons

אסטרטגיה משפטית

לאחר שהבנתם מה מגיע לכם ומה צפוי בהמשך הדרך, נגבש יחדיו אסטרטגיה להמשך תוך שקלול מלוא הנושאים הרלוונטים, סיכונים וסיכויים לכל רכיב ובהתאם נחליט על המשך הדרך.

Asset 37hila icons

יציאה לדרך חדשה

יציאה לפרק חדש בחייכם- עו"ד הילה וינטרוב תהיה לצידכם בכדי ללוות אתכם יד ביד עד להשגת התוצאו הרצויות עבורכם ועד ליציאתכם המלאה לפרק חדש בחייכם.

הלקוחות מספרים

Asset 42hila icons

''עו״ד הילה וינטרוב מבחינה מקצועית ביכולתה לתת מעטפה רחבה ובצורה הטובה ביותר הן בפן המקצועי והן בפן האישי תוך גילוי אמפתיה ואנושיות . גם אם הינך לקוח קטן הילה נותנת לך להרגיש גדול . ביכולתה לתת מענה מהיר במיוחד כאשר ישנם התפתחויות משפטיות הדורשים תגובה מהירה . מייצרת תחושה של בטחון ואמון . הבחירה בהילה הייתה אחת ההחלטות החשובות והטובות שעשיתי ."

נ.ש.
Asset 42hila icons

''קיבלתי מענה ענייני וסובלני בכל שעה ביממה, באדיבות ונימוס ראויים לשבח יסודיות וסדר בתיק, צירוף אנטליגנטי של פרטים במסמכים שהוגשו בפניה , שאלות חקירה ענייניות וירידה לפרטים בהבנה חכמה שבונים תביעה והגנה שמרגיעים לקוח שמטב הדברים לחוץ רגשית ממליץ בחום לזכות בשירות של הילה"

יעקב. ל
Asset 42hila icons

"הילה הפנתרה, ברמה המשפטית - נלחמת ברמה שלא ראיתי, חריפה ותמיד יודעת מה להגיד. ברמה האישית - פשוט תענוג. נותנת מענה אישי הרבה מעבר ליעוץ המשפטי, וזמינה בשעות וימים לא רגילים בכלל (לא מובן מאליו!). יצאתי מרוצה ואם אחד מחברי יצטרך יעוץ בנושא דיני משפחה (מקווה שלא) אמליץ רק על הילה. תודה רבה הילה על הכל!"

משה, בת ים
Asset 42hila icons

"עו"ד הילה וינטרוב, היא עו"ד מצוינת ששמה את הלקוח במרכז. היא טיפלה בתיק שלי במסירות אין קץ, הייתה זמינה לכל שאלה או בקשה שלי וידעה לענות במקצועיות ובמהירות!
היא עבדה ללא לאות על תיק הגירושין הסבוך שלי גם הרבה מעבר לשעות העבודה, ועמדה בהבטחותיה פעם אחר פעם לעמוד בדד ליין הנוקשה (שהציבה לעצמה) ולהציג תוצרים הכי טובים שיכולתי לייחל להם במאבק המשפטי! מאבק שדורש לא פעם תגובות מהירות ומקצועיות. כאחד.
אם אפשר לסכם במשפט, אז אציין ואשבח את עו"ד הילה וינטרוב שנותנת את היחס המקצועי מחד, ומאידך (ולעיתים לא פחות חשוב מהפן המקצועי) מלווה את הלקוח בבטחה לעבר הניצחון ועושה זאת ברגישות המתבקשת ביחס אמפטי, חם ובעיקר - אנושי. עו"ד טוב הוא עו"ד שעוזר ומייעץ ללקוח שלו לבחור בדרך הנכונה. גם אם הלקוח לא רואה או מבין זאת. וזאת בדיוק הילה. ממליץ בחום!!!"

ע.ד. ראש העין
הילה וינטרוב עורכת דין ומגשרת לענייני משפחה וגירושין

סודיות מובטחת! לך נשאר רק להשאיר פרטים ואטפל עבורך בכל השאר במקצועיות, יסודיות ואנושיות

לייעוץ ראשוני, השאירו פרטים בטופס עכשיו:

כל הזכויות שמורות 2021© הילה וינטרוב עורכת דין

לייעוץ משפטי השאירו פרטים:

דילוג לתוכן