close
search
צור קשר
close

השאירו פרטים בטופס ואחזור אליכם בהקדם :

  רוצה לקבוע פגישה? אבל בזמן שנוח לך? בחר ביומן תאריך ושעה שנוחה לכך ופנויה ביומן שלי

  לתיאום פגישה ביומן

  מתי כדאי במיוחד למצוא עורך דין תותח לגירושין?

  יש גרושים וגרושות שמתארים את הפרידה כדבר הטוב ביותר שקרה להם בחיים. מצד שני יש גם מי שעבורם התהליך היה טראומתי ממש. במקרים רבים ההבדל בין יציאה לדרך חדשה בתנאים מיטביים לבין קושי לייצר שגרה מספקת נובע מזהות הגורם המקצועי שמטפל בפן המשפטי של הגירושין. עם עורך דין תותח לגירושין (וגם, כמובן, עורכת דין תותחית) יש סיכוי גבוה במיוחד להגיע להסדר אופטימלי מכל הבחינות – חלוקת הרכוש, המשמורת על הילדים, מזונות ועוד. עו"ד הילה וינטרוב, היא אחת מעורכות הדין המובילות בארץ בתחום זה ולראייה שביעות הרצון הגבוהה של מי שכבר נעזרו בה לצורך הליך גירושין. לא בכדי משרדה של עו"ד הילה וינטרוב זכה להיכלל ברשימת המשרדים המדורגים בארץ בתחום דיני המשפחה.

  • סכסוך חריף – ישנם לא מעט מקרים שבהם הרקע לגירושין הוא רגשות והרצון לנקום. כך למשל אחרי בגידה ויש עוד דוגמאות. במצב כזה רק עו"ד תותח או תותחית ימנעו טעויות עקב סערת הרגשות ויצליחו להוביל את האדם אל חוף מבטחים ואל המציאות הרצויה מבחינתו.
  • חילוקי דעות לגבי גידול הילדים – הסעיפים המשפיעים ביותר על המציאות היומיומית אחרי גירושין הם זמני השהות עם הילדים (וגם דמי המזונות שמושפעים במידה רבה מסעיפים אלה) וכן קביעת מקום מגוריהם של הילדים וכיוצ"ב. בהתאם גם אם לכאורה חילוקי הדעות בסוגיות הנ"ל לא משמעותיים, כדאי מאוד להיעזר בבקיאות מקצועית של תותחים בתחום כדי לא להיות מופתעים לרעה.
  • כשנדרש סעד זמני דחוף – לגבי מזונות זמניים, צו מניעה לגבי פעולה באחד הנכסים המשותפים ועוד.
  • גישור גירושין – במקרים אלה מומחיותו ומקצועיותו של עורך הדין או עורכת הדין באה לידי ביטוי בקיצור משמעותי של ההליך כך שניתן להתחיל את הפרק החדש בחיים ללא עיכובים מיותרים (וכמובן בתנאים נוחים על בסיס הסדר Win-Win). עורך דין תותח לגירושין ידאג שתקבלו את התוצאה המיטבית.

  שורה ארוכה מאוד של לקוחות מרוצים

  עורך דין תותח לגירושין מגיע עם ניסיון רחב היקף, שליטה מלאה בחומר לרבות פסיקות תקדימיות ואישיות מתאימה לפעולה בתחום רגיש זה. אלה הן בדיוק האיכויות הבולטות של עו"ד הילה וינטרוב, שבנוסף מפגינה גם קשב רב, אכפתיות אמיתית ונחישות חסרת פשרות בכל פעולה שהיא מבצעת למען לקוחותיה.

  *המידע המופיע במאמר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי ו/או לכל ייעוץ מסוג שהוא וכל שימוש במידע הינו באחריות הקורא בלבד.

  form-image

  לתיאום שיחת ייעוץ ראשונית

   עורך דין תותח לגירושין

   כיצד תוכלו למצוא עורך דין תותח לגירושין? לכך, פרמטרים שונים. החל מהכשרה מקיפה, ניסיון ורקע מרשימים וכמובן – כימיה ורגישות גבוהה, כך ניתן יהיה לשתף פעולה כראוי. אין ספק, כאשר אנו מתחתנים, קשה לנו לחשוב על אפשרות של גירושין. עם זאת, המציאות מציגה בפנינו אתגרים וקשיים שונים – ומחלוקות עם בן או בת הזוג הן חלק מכך. במקרים בהם לא ניתן לגשר על המחלוקות, אתם מוזמנים לפנות אל עו"ד ומגשרת הילה וינטרוב. מומחית זו תסייע לכם בניהול הליך משפטי במקצועיות וביעילות. עו"ד וינטרוב עבדה מספר שנים באחד המשרדים הבולטים והידועים בארץ בתחום דיני המשפחה שם צברה ידע וניסיון רב בניהול תיקי גירושין. כמו"כ, הינה בוגרת תואר ראשון במשפטים ותואר ראשון במנהל עסקים ומוסמכת כמגשרת מטעם לשכת עורכי הדין.

   עורך דין תותח לגירושין – במספר נקודות עיקריות

   לאורך שנות ילדותנו, אנו מביטים בהורינו/בקרובינו ושואפים ביום מן הימים לחיות בזוגיות מאושרת בדיוק כמו שלהם. והנה, הרגע מגיע, אנו פוגשים את בחיר או בחירת ליבנו ומתחתנים איתם. עם זאת, לעיתים קרובות אנו מגלים כי שימור הקשר הזוגי הוא דבר מורכב ומאתגר, וזו בלשון המעטה. החל ממחלוקות פיננסיות, אי הסכמה בכל הנוגע לגידול הילדים ואופן חינוכם או שמא מדובר בקשיים אחרים. וויכוחים אלו יכולים להוביל, בשלב זה או אחר, לכדי מחשבות על גירושין.

   שוקלים את צעדיכם בכל הנוגע לנישואים שלכם?

   ברצונכם לדעת אילו אפשרויות עומדות בפניכם – והאם אתם וילדיכם תוכלו לשרוד את הליך הגירושין בהצלחה ועל הצד הטוב ביותר? לשם כך, מומלץ ביותר לחפש אחר עורך דין תותח לגירושין. בבואכם לחפש אחר מומחה זה, יש לפעול בהתאם למספר דגשים. נסקור את חלקם כעת: ראשית, מומלץ ביותר לפנות אל סביבתכם הקרובה ולבקש המלצות. כמו כן, יש לברר מהי ההכשרה והניסיון בו מחזיק עורך הדין. בהתאם לכך, תוכלו להתחיל בשיתוף הפעולה אשר יענה על הצרכים והדרישות שלכם במדויק.

   עורך דין תותח לגירושין – לחשוב על היום שאחרי

   פתיחת תיק גירושין בערכאה הרלוונטית היא איננה פשוטה, להיפך. עם זאת, ובמקרים בהם מדובר בהחלטה הנכונה עבורכם, מומלץ ביותר ליצור קשר עם עו"ד ומגשרת הילה וינטרוב. לאורך תהליך העבודה ניתן יהיה להגיע להחלטה הנכונה – ולגבש הסכם מיטיב או לחלופין לפתוח בהליך משפטי תוך קביעת אסטרטגיה ברורה מראש וטקטיקות שונות בהתאם למקרה הספציפי. וזאת, תוך מחשבה על היום שאחרי.

   עורך דין תותח לגירושין המתמחה בהסכמים ביו בני זוג

   עורך דין תותח לגירושין הפך למצרך מבוקש מאוד בקרב בני זוג נשואים הרוצים להיפרד. הוא מקדיש מאמץ רב בהתוויות הדרכים המובילים להסכמות ובניית אסטרטגיה מתאימה לכל לקוח. לאחר ואם מגיעים לעמק השווה הוא יכין הסכם הוגן אותו הוא יאשר בפני בית משפט לענייני משפחה. במקרים מורכבים, מדובר בניהול הליך משפטי שיכול להימשך מספר שנים ומשכך חשוב לבחור את עורך הדין הנכון עבורכם. עורכת דין הילה וינטרוב מתמחה בהסכמי גירושין הנערכים עבור זוגות המגיעים מפלחי אוכלוסיה שונים כמו גם ייצוג חסר פשרות בערכאות השונות.

   עורך דין תותח לגירושין – במה נמדדת הצלחתו?

   עורך דין תותח לגירושין לעיתים מצליח להשיג הסכמות גם במקרים מורכבים ביותר. הוא מצויד ביכולת הקשבה, באמפטיה, ביכולת הפנמה ועוד, ולאחר שהוא מבין את הסיטואציה, הוא יודע להציג פתרונות יצירתיים לבני הזוג המסוכסכים. הצלחתו נשענת גם על פנייה להגיון וגם על התובנה שהוא מחדיר ללקוחותיו שעדיף להגיע להסכמות לפני שהולכים לבית משפט, כי במקרים רבים, פסיקת השופט תהיה דומה להצעות הפשרה שהוא מציע. צריך לזכור שמדובר במשימה שאיננה פשוטה כי, לרוב, מעורבים כאן יצרים, כעסים, רגשות ודאגות כספיות ואחרות מהלא נודע. כשאין הסכמה, מדובר בעורך דין שילווה אתכם יד ביד בצורה הטובה ביותר תוך שמירה על האינטרסים האישיים שלכם במסגרת ההליכים המשפטיים.

   הצגת פתרונות

   המחלוקות הקשות והנפוצות לרוב הן בנושאי רכוש, משמורת ילדים ודמי מזונות. כספים ורכוש מחלקים, לרוב, שווה בשווה בהתאם לחוק יחסי ממון (אלא אם קיים הסכם ממון, או נסיבות מיוחדות כמו אדם שהימר, הבריח נכסים או היה אלים). נדל"ן לרוב יש למכור כדי לחלק את התמורה בין הצדדים. קיימות שתי אפשרויות נוספות: האחת, חלוקת נכסים קיימים לפי שווי, או שצד אחד ירכוש את חלקו של האחר. המטרה היא למנוע המשך בעלות משותפת בנכס אשר עלולה לגרום למתיחויות בעתיד. במקרה של דירה אחת, הרי שכל צד רוצה לקבל חלקו כדי לרכוש אחרת. נושא הילדים טעון יותר כי מעורבים כאן, בין היתר, גם רגשות. אבל יש צורך להגיע להסכמות ובעזרת עורך דין תותח לגירושין ובעל יכולת שכנוע הדבר ניתן להיעשות. כך, יוכל כל צד להיפרד ולצאת לדרך חדשה.

   עורך דין תותח לגירושין – טיפול וייצוג

   טיפול של עורך דין בעל מוניטין חיוני מאוד להצלחת התהליך המורכב. עורכת דין הילה וינטרוב הינה בעלת ידע רב בתחום, וכן, ניסיון מצטבר המגיע לעשרות תיקים שהסתיימו בהסכמים ואף כאלו שהסתיימו בבתי משפט .עו"ד וינטרוב תנסה ראשית ככל ותרצו בכך להגיע להסכמות באמצעות ניהול שיח מכבד עם הצד השני, ובמידת הצורך וכשהדבר לא מסתדר, בהגשת תביעה מתאימה לבית משפט וייצוג חסר פשרות במקצועיות רבה.

   דילוג לתוכן