הסכמי גירושין וגישור

  • אחד האירועים המרגשים ביותר בחייהם של אנשים הוא מעמד החתונה. המעמד בו החתן והכלה נושאים נדרים ומתחייבים לאהוב ולתמוך האחד בשני לנצח נצחים. המציאות, עם זאת, מציגה בפנינו סטטיסטיקה עגומה למדי; נתונים מלמדים כי יותר ויותר זוגות נשואים מחליטים להיפרד – ולפתוח בהליך גירושין. 

הסיבות הנפוצות לגירושין ופרידה

הסיבות לפרידה הן רבות ומגוונות. החל מ:

  • מחלוקות בענייני הילדים 
  • סיומה של האהבה
  • ריחוק נפשי ורגשי 
  • בגידה בבן או בת הזוג
  • בעיקר השגרה השוחקת או שמא מדובר בנסיבות אחרות 

המסקנה המתבקשת והבלתי נמנעת היא להיפרד. עם זאת, ובניגוד למה שנהוג לחשוב, הליך הגירושין איננו חייב להיות הליך קשה, ארוך ופוגעני. 

כיום, יותר ויותר זוגות בוחרים לקבל את החלטותיהם לבדם ולערוך הסכם גירושין בהסכמה, והכל בכדי למנוע מצב בו גורם זר יחרוץ את גורלם ובכך תיוותר בידם השליטה בכלל העניינים הקשורים בפרידה. 

מה כולל הסכם גירושין?

הסכם הגירושין כאמור כולל מספר סוגיות מרכזיות- החל מקביעת דמי המזונות, קביעת ההורה המשמורן, קביעת זמני השהות אצל כל אחד מהצדדים, אופן חינוך הילדים ועד חלוקת הרכוש ובמקרה של נישואין- ההסכם מסדיר את ביצוע הגט.
הסכם גירושין ניתן לערוך בכל שלב הן בטרם הגשת תביעות והן לאחר ניהול הליך משפטי ועד למועד מתן פסק דין. כל הסכם מותאם לצרכי המשפחה הספציפית ועליו להיות ברור, מדויק וצופה פני עתיד וזאת במטרה למנוע סכסוכים עתידיים ככל שניתן.

כמגשרת מוסמכת, אני מאמינה שלרוב ניתן לפתור את המחלוקות בצורה הוגנת ושקולה באמצעות הסכם. זו הדרך המייטבית, היעילה והמהירה ביותר. והחשוב מכל- יש לצדדים שליטה על התוצאות הרצויות, דבר שאינו קיים כמובן בניהול הליך משפטי. הוודאות מהווה יתרון גדול לכל הנוגעים בדבר. כדי שניתן יהיה לערוך את ההסכם באופן המקיף וההוגן ביותר, דרושה סבלנות, הקשבה, פשרה והבנה מטעם הצדדים. כך, ניתן לערוך הסכם המקובל על כל הגורמים המעורבים בדבר – ולפתוח דף חדש בהצלחה.

לאחר שהצדדים מגיעים להסכם כולל יש לאשר את ההסכם בבית משפט לענייני משפחה על מנת שייתן לו תוקף של פסק דין. לאחר אישור ההסכם בביהמ"ש לענייני משפחה יש לאשרו בבית הדין הרבני ולאחר מכן לקבוע מועד לצורך סידור הגט וגירושי הצדדים באופן סופי. 

למען האמת, אציין כי הסיבה העיקרית בגינה בחרתי לעסוק בתחום הינה תחושת השליחות שאחזה בי. אני רואה את טובת הילדים, אני רואה משפחות מתפרקות ואני כאן כדי להקל עליכם להיפרד, אם כבר החלטתם לעשות כן, בצורה מכובדת באמצעות הכנת הסכם כולל. 

במהלך שנותיי כעורכת דין בתחום, ערכתי הסכמי גירושין רבים אשר אושרו בבתי המשפט ומשפחות רבות יצאו לדרך חדשה בצורה המהירה, הזולה והטובה ביותר.
אז גם אתם מעוניינים לצאת לדרך חדשה בדרכי שלום ובנועם ומעוניינים בהסכם אשר יסדיר את כלל המחלוקות וייתן פתרון לכלל הנושאים הקשורים בפרידה אתם מוזמנים לפנות למשרדי.

הסכמי גירושין וגישור

בזכות שירותיה של מגשרת גירושין, ניתן יהיה לנהל את הליך הפרידה כראוי, בכבוד וכמובן – תוך שמירה על זכויותיהם של הילדים וראיית טובתם הכוללת. אכן, ההחלטה להתגרש הינה החלטה מורכבת, קל וחומר כשיש ילדים שמעורבים בעניין ויש ביכולתה להוביל לסערת רגשות ואמוציות רבות. עם זאת, וכדי למזער נזקים ולמנוע מחלוקות ככל האפשר, מומלץ לפנות אל עו"ד ומגשרת הילה וינטרוב שמזה מספר שנים הובילה עשרות לקוחות לגיבוש הסכם כולל. עו"ד הילה וינטרוב הינה מומחית בתחום ותשמח לסייע לכם. מומחית זו הינה בוגרת תואר ראשון במשפטים ובמנהל עסקים. כמו כן, היא הינה מגשרת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין ולה ניסיון רב בגיבוש הסכמים.

מגשרת גירושין: יתרונות רבים להליך הגישור

"והם חיו באושר ועושר עד עצם היום הזה" – מדובר בחלום שזוגות רבים חולמים עליו. לצערנו, בפועל, המציאות והשחיקה היום-יומית מובילה למתחים ו-וויכוחים רבים ובסופו של דבר גם להחלטה להתגרש. אין ספק, מדובר בתהליך בו ישנן אמוציות רבות, כאשר במקביל אנו מתחילים להתאבל על העבר כמו גם על העתיד – והתמונה המושלמת שקיווינו כי תתממש – כנראה כבר לא תממש.

בפועל, זוגות רבים הבוחרים/נאלצים לפתוח בהליך גירושין, מבצעים פעולות רבות מתוך תחושת נקמה תוך פגיעה בבן או בת הזוג; מעשים אשר יש ביכולתם לפגוע גם בילדים המשותפים. מדובר במלחמת התשה של ממש, וכדי להרגיע את הרוחות מומלץ ביותר לפנות אל מגשרת גירושין.

נדגיש כי פניה למומחית זו, וקבלת החלטה משותפת לתחילת הליך הגישור, יש בה יתרונות רבים. ראשית כל, בזכות נוכחותה של מומחית מקצועית בתחומה, ניתן לנהל את התהליך ברוח בוגרת, נעימה וכמובן – להכניס לפרופורציות את הסערות והמתחים.

מעבר לכך, מדובר בהליך חסוי, כאשר כל שנאמר במסגרת הליך הגישור יש עליו חיסיון ולא ניתן בהמשך להציגו כראיה בהליך משפטי. בנוסף, נדגיש כי הליך הגישור הינו יעיל ולא יקר, לעומת הבחירה בהליך משפטי שהינו ארוך ומתמשך.

מגשרת גירושין – להגיע להחלטה הנכונה

הליך גירושין עלול להוביל לעוגמת נפש רבה. עם זאת, ובזכות סיועה של עו"ד ומגשרת הילה וינטרוב, תוכלו להגיע להחלטות הנכונות והמדויקות ביותר עבורכם. אין ספק, מומחית זו תספק עבורכם את הייעוץ, הליווי והטיפול המקצועי ביותר בתחום הגישור כמו גם דיני משפחה.

סגירת תפריט

לייעוץ משפטי השאירו פרטים:

או התקשרו לתיאום פגישה:

דילוג לתוכן