close
search
צור קשר
close

השאירו פרטים בטופס ואחזור אליכם בהקדם :

  רוצה לקבוע פגישה? אבל בזמן שנוח לך? בחר ביומן תאריך ושעה שנוחה לכך ופנויה ביומן שלי

  לתיאום פגישה ביומן

  מגשרת גירושין

  מגשרת גירושין במרכז

  "והם חיו באושר ועושר עד עצם היום הזה" – מדובר בחלום שזוגות רבים חולמים עליו. לצערנו, בפועל, המציאות והשחיקה היום-יומית מובילה למתחים ו-וויכוחים רבים ובסופו של דבר גם להחלטה להתגרש. אין ספק, מדובר בתהליך בו ישנן אמוציות רבות, כאשר במקביל אנו מתחילים להתאבל על העבר כמו גם על העתיד – והתמונה המושלמת שקיווינו כי תתממש – כנראה כבר לא תממש.

  בפועל, זוגות רבים הבוחרים/נאלצים לפתוח בהליך גירושין, מבצעים פעולות רבות מתוך תחושת נקמה תוך פגיעה בבן או בת הזוג; מעשים אשר יש ביכולתם לפגוע גם בילדים המשותפים. מדובר במלחמת התשה של ממש, וכדי להרגיע את הרוחות מומלץ ביותר לפנות אל מגשרת גירושין.

  נדגיש כי פניה למומחית זו, וקבלת החלטה משותפת לתחילת הליך הגישור, יש בה יתרונות רבים. ראשית כל, בזכות נוכחותה של מומחית מקצועית בתחומה, ניתן לנהל את התהליך ברוח בוגרת, נעימה וכמובן – להכניס לפרופורציות את הסערות והמתחים.

  מעבר לכך, מדובר בהליך חסוי, כאשר כל שנאמר במסגרת הליך הגישור יש עליו חיסיון ולא ניתן בהמשך להציגו כראיה בהליך משפטי. בנוסף, נדגיש כי הליך הגישור הינו יעיל ולא יקר, לעומת הבחירה בהליך משפטי שהינו ארוך ומתמשך.

  מגשרת גירושין מומלצת

  הליך גירושין עלול להוביל לעוגמת נפש רבה. עם זאת, ובזכות סיועה של עו"ד ומגשרת הילה וינטרוב, תוכלו להגיע להחלטות הנכונות והמדויקות ביותר עבורכם. אין ספק, מומחית זו תספק עבורכם את הייעוץ, הליווי והטיפול המקצועי ביותר בתחום הגישור כמו גם דיני משפחה.

  אחד האירועים המרגשים ביותר בחייהם של אנשים הוא מעמד החתונה. המעמד בו החתן והכלה נושאים נדרים ומתחייבים לאהוב ולתמוך האחד בשני לנצח נצחים. המציאות, עם זאת, מציגה בפנינו סטטיסטיקה עגומה למדי; נתונים מלמדים כי יותר ויותר זוגות נשואים מחליטים להיפרד – ולפתוח בהליך גירושין.

  גישור גירושין

  מגשרת גירושין מסייעת לזוגות אשר רוצים, לרוב, להיפרד בקלות ובדרכי שלום. נישואין או בכלל כל מערכת יחסים של ידועים בציבור עלולים לעלות על שרטון וכאשר הדבר קורה אזי שני הצדדים נכנסים למערבולת רגשית וחששות כבדים. במקרים רבים קיים קושי להגיע להסכמות נוכח נושאים כספיים ורגשיים ובין היתר, לוותר על רכוש יקר ערך או על קבלת דמי מזונות. מבחינה רגשית, יש חשש מהלא נודע, מהיכולת להסתדר כלכלית ומעשית, מדאגה כנה לילדים ועוד. גישור הינו פתרון מומלץ לסיים את המחלוקות במהירות ובדרכי שלום (זו גם הדרך החסכונית ביותר עבור הצדדים) ועורכת דין גירושין הילה וינטרוב שהינה מגשרת מוסמכת תוכל לעזור לכם לאחר שקיימה הליכי גישור רבים שהסתיימו בהצלחה בהסכם כולל לשביעות רצון הצדדים.

  מגשרת גירושין – יתרונות

  למגשרת גירושין יתרונות רבים. יש ברשותה ניסיון מצטבר וידע רב שנרכש ממקרים דומים בעבר ובפרקטיקה בבתי המשפט ולא רק בתיאוריה. היא מכירה את הלכות בית המשפט ופסיקותיו ויכולה בכל סיטואציה להעריך מראש איך מה נכון בכל נושא ומה נהוג לפסוק בערכאות השיפוטיות. מגשרת גירושין שוקלת את מכלול השיקולים בכל נושא ונושא לו וכשצד מבקש דרישות מופרזות היא יודעת להציג בפניו תובענות תוך הפעלת שיקול דעת והגיון בדרך לקבלת הסכמות מהירות. כך, יימנע בזבוז זמן יקר, מתח וחיסכון כלכלי. הפרידה תיעשה בהבנה ובדרכי שלום באופן יחסי. בהיעדר הסכמות, כל צד ייאלץ לפנות לעורך דין גירושין מטעמו ולנהל מאבק ממושך.

  הסכמות

  חלוקת רכוש נעשית, על פי רוב, בהתאם לחוק יחסי ממון שקובע חלוקה שווה (החל ממועד הנישואים ועד למועד הקרע) בכלל הנכסים והזכויות שנצברו בתקופת החיים המשותפים אלא אם צד אחד הסכים לוותר על רכוש מסוים, או שיש נסיבות מיוחדות (כמו למשל- הוכחה כי מי מהצדדים הבריח נכסים, או הימר בכספים מבלי ידיעת הצד השני וכיוצ"ב). את כלל הכספים שבתכניות החיסכון, בקרנות הפנסיה ובמכשירים פיננסיים אחרים מחלקים עפ"י רוב באופן בשווה. כך גם לגבי הרכוש, אלא אם כן, מקבלים החלטה למכור את הנכס או לחלופין ניתן להסכים כי צד אחד ירכוש את חלקו של האחר או ייתן לו במתנה את חלקו ללא כל תמורה נוכח נסיבות מסוימות (פוטנציאל השתכרות וכו'). הבעיות לרוב צצות כאשר התברר כי אחד הצדדים שלט בכספים משך כל החיים והסתיר ו/או העלים נכסים. כמו"כ  כשיש ילדים, התמונה קצת יותר מסתבכת וחילוקי הדעות גוברים שכן במקרים הללו, יש לקבל החלטות נוספות ולהסכים בענייני משמורת, גובה דמי מזונות, זמני שהות עם הקטינים ועוד. מתן פתרונות מעשיים על מגשרת גישורין לכל מקרה תסלול את הדרך להסכם גישור מבלי להידרש בפתיחת הליך משפטי (אלא רק לאשר את ההסכם בבית המשפט).

  גישור גירושין בתל אביב

  במסגרת הליך גישור, עורכת דין הילה וינטרוב מייצגת את שני הלקוחות באופן אובייקטיבי, עורכת את ההסכם ומביאה לאישורו בבית משפט לשם קבלת תוקף משפטי מחייב. ההליך נעשה במהירות וללא בירוקרטיה מיותרת וסחבת המאפיינת פעמים רבות את בתי משפט. כך, הצדדים יוצאים לדרך חדשה ללא מתיחות שעשויה במקרים רבים להעיב על חיי המשפחה. עו"ד הילה וינטרוב, מגשרת מוסמכת וניהלה גישורים רבים שהסתיימו בהצלחה. זכרו שבמקרים רבים, מומלץ בטרם פתיחת הליך משפטי לפנות לאפשרות הגישור.

  הסיבות הנפוצות לגירושין ופרידה

  הסיבות לפרידה הן רבות ומגוונותהחל מ:

  • מחלוקות בענייני הילדים.
  • סיומה של האהבה.
  • ריחוק נפשי ורגשי.
  • בגידה בבן או בת הזוג.
  • בעיקר השגרה השוחקת או שמא מדובר בנסיבות אחרות.

  המסקנה המתבקשת והבלתי נמנעת היא להיפרד. עם זאת, ובניגוד למה שנהוג לחשוב, הליך הגירושין איננו חייב להיות הליך קשה, ארוך ופוגעני.

  כיום, יותר ויותר זוגות בוחרים לקבל את החלטותיהם לבדם ולערוך הסכם גירושין בהסכמה, והכל בכדי למנוע מצב בו גורם זר יחרוץ את גורלם ובכך תיוותר בידם השליטה בכלל העניינים הקשורים בפרידה.

  מגשרת גירושין בתל אביב

  הסכם הגירושין כאמור כולל מספר סוגיות מרכזיות- החל מקביעת דמי המזונות, קביעת ההורה המשמורן, קביעת זמני השהות אצל כל אחד מהצדדים, אופן חינוך הילדים ועד חלוקת הרכוש ובמקרה של נישואין- ההסכם מסדיר את ביצוע הגט.

  הסכם גירושין ניתן לערוך בכל שלב הן בטרם הגשת תביעות והן לאחר ניהול הליך משפטי ועד למועד מתן פסק דין. כל הסכם מותאם לצרכי המשפחה הספציפית ועליו להיות ברור, מדויק וצופה פני עתיד וזאת במטרה למנוע סכסוכים עתידיים ככל שניתן.

  כמגשרת מוסמכת, אני מאמינה שלרוב ניתן לפתור את המחלוקות בצורה הוגנת ושקולה באמצעות הסכם. זו הדרך המייטבית, היעילה והמהירה ביותר. והחשוב מכל- יש לצדדים שליטה על התוצאות הרצויות, דבר שאינו קיים כמובן בניהול הליך משפטי. הוודאות מהווה יתרון גדול לכל הנוגעים בדבר. כדי שניתן יהיה לערוך את ההסכם באופן המקיף וההוגן ביותר, דרושה סבלנות, הקשבה, פשרה והבנה מטעם הצדדים. כך, ניתן לערוך הסכם המקובל על כל הגורמים המעורבים בדבר – ולפתוח דף חדש בהצלחה.

  לאחר שהצדדים מגיעים להסכם כולל יש לאשר את ההסכם בבית משפט לענייני משפחה על מנת שייתן לו תוקף של פסק דין. לאחר אישור ההסכם בביהמ"ש לענייני משפחה יש לאשרו בבית הדין הרבני ולאחר מכן לקבוע מועד לצורך סידור הגט וגירושי הצדדים באופן סופי.

  למען האמת, אציין כי הסיבה העיקרית בגינה בחרתי לעסוק בתחום הינה תחושת השליחות שאחזה בי. אני רואה את טובת הילדים, אני רואה משפחות מתפרקות ואני כאן כדי להקל עליכם להיפרד, אם כבר החלטתם לעשות כן, בצורה מכובדת באמצעות הכנת הסכם כולל.

  במהלך שנותיי כעורכת דין בתחום, ערכתי הסכמי גירושין רבים אשר אושרו בבתי המשפט ומשפחות רבות יצאו לדרך חדשה בצורה המהירה, הזולה והטובה ביותר.

  אז גם אתם מעוניינים לצאת לדרך חדשה בדרכי שלום ובנועם ומעוניינים בהסכם אשר יסדיר את כלל המחלוקות וייתן פתרון לכלל הנושאים הקשורים בפרידה אתם מוזמנים לפנות למשרדי.

  בזכות שירותיה של מגשרת גירושין, ניתן יהיה לנהל את הליך הפרידה כראוי, בכבוד וכמובן – תוך שמירה על זכויותיהם של הילדים וראיית טובתם הכוללת. אכן, ההחלטה להתגרש הינה החלטה מורכבת, קל וחומר כשיש ילדים שמעורבים בעניין ויש ביכולתה להוביל לסערת רגשות ואמוציות רבות. עם זאת, וכדי למזער נזקים ולמנוע מחלוקות ככל האפשר, מומלץ לפנות אל עו"ד ומגשרת הילה וינטרוב שמזה מספר שנים הובילה עשרות לקוחות לגיבוש הסכם כולל. עו"ד הילה וינטרוב הינה מומחית בתחום ותשמח לסייע לכם. מומחית זו הינה בוגרת תואר ראשון במשפטים ובמנהל עסקים. כמו כן, היא הינה מגשרת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין ולה ניסיון רב בגיבוש הסכמים.

  גישור לפני גירושין

  גירושין עלולים להוות חוויה קשה ואפילו טראומתית, אבל באותה מידה הפרידה יכולה להתנהל באווירה חיובית אשר מאפשרת לשני הצדדים לסיים את הפרק הנוכחי ולהתחיל פרק חדש בחייהם ללא רגשות שליליים כמו גם עם המשאבים הכספיים החיוניים להם. גישור גירושין הינו הליך שמייצר מרחב נוח לדיאלוג פתוח והגעה להסכמות שישקפו את הרצונות והצרכים של שני הצדדים. בנוסף לקיומו של דיאלוג פורה, אופציה עדיפה בהרבה על קונפליקטים וסכסוכים. מגשרת גירושין מנוסה כמו עו"ד הילה וינטרוב שערכה מאות גישורים מסייעת לבני הזוג למצוא פתרונות גם לנקודות שבמחלוקת והתוצאה: הסכם גירושין שנחתם ברוח טובה ומבטיח את כל האינטרסים המהותיים מבחינת שני הצדדים.

  באילו מקרים כדאי להיעזר בשירות של מגשרת גירושין?

  • כשישנו רצון לעשות ניסיון נוסף לשקם את היחסים – במקרה כזה ניתן ליצור הסכם שמפרט את התנאים לקיום שלום בית ולשיקום הזוגיות ובמקביל גם מפורטים בו הסדרי הפרידה אם הניסיון לא יצלח.
  • כשרוצים לחסוך זמן וכסף – הליך גישור גירושין מתנהל ביעילות רבה ולכן ניתן להשלים אותו בפרק זמן קצר בהרבה בהשוואה להליכים משפטיים – ולהתחיל את הפרק החדש בחיים ללא עיכובים מיותרים.
  • כשהמטרה היא תקשורת תקינה גם לאחר הפרידה – רוב הזוגות הגרושים נדרשים לשמור על יחסים תקינים ואפילו סבירים גם אחרי שהתא המשפחתי התפרק, וזאת משום שהם עדיין אחראים במשותף לגידול הילדים. הליך הגישור יוצר תשתית לתקשורת טובה גם בהמשך הדרך.
  • מניעת פגיעה אפשרית בילדים – כשתיק גירושין מגיע לבית המשפט, עלולה להיווצר הסלמה גם אם שני הצדדים לא מעוניינים בכך. זוהי דינמיקה מסוכנת ובפרט כשיש גם ילדים בתמונה, ולכן כדאי למנוע אותה בעזרת מגשרת מנוסה. מגשרת גירושין תהווה אבן דרך לטובתם של הילדים.

  מגשר לענייני גירושין עם ניסיון רחב היקף, קשב רגיש ופתרונות מדויקים

  עו"ד הילה וינטרוב, היא מגשרת גירושין בעלת ניסיון רב. בכל הליך גישור שהיא מבצעת באים לידי ביטוי הקשב, הרגישות ויכולת ההכלה, היכולת לחשוב מחוץ לקופסה ולפתור גם קונפליקטים שנראים בלתי פתירים, המחויבות למציאת פתרונות מושכלים לטובת שני הצדדים כך שייווצר מצב WIN-WIN וכן היכולת ליצור אווירה פתוחה ובטוחה לאורך התהליך. התוצאה: הגירושין מתנהלים בלי רגשות שליליים ומתחים מיותרים, וההסכמות אליהן מגיעים בני הזוג בעזרתה של עו"ד וינטרוב, מאפשרות להם להמשיך בחייהם בדיוק כפי שרצו.

  לחצו והשאירו פרטים בטופס לתיאום פגישה עם עו"ד הילה וינטרוב

  form-image

  לתיאום שיחת ייעוץ ראשונית

   תחומי עיסוקים נוספים

   דילוג לתוכן