הסכם גירושין בהסכמה

הסכם גירושין בהסכמה הוא תולדה של הבנה בין בני הזוג כי אכן זו הדרך הטובה והראיה להיפרד בדרכי שלום. אכן, פרידה מהפרטנר או במרבית המקרים מהאדם שהיה הקרוב אליך ביותר והכניסה להליך גירושין הוא מורכב ביותר ומלא באמוציות, בייחוד כאשר מעורבים ילדים בדבר. עם זאת, אין זה אומר שלא ניתן לסיים את הפרק הזה בחיים בהסכמה ובדרכי שלום. ניתן לבצע זאת בהסכמה, לייעל את התהליך ולהתחיל בפרק חדש. זקוקים לליווי ולטיפול משפטי בתחום זה? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל עו"ד ומגשרת הילה וינטרוב, אשר ליוותה עשרות לקוחות בדרכם להסכם כולל בדרכי שלום במקום ניהול הליך משפטי כואב. עו"ד וינטרוב, שואפת לסיים כל תיק בהסכמות ככל וניתן ועושה כל שביכולתה על מנת להביא את הצדדים להבנות. מומחית זו הינה בוגרת תואר ראשון במשפטים ובמנהל עסקים. כמו כן, הינה מוסמכת כמגשרת מטעם לשכת עורכי הדין וניהלה עשרות גישורים אשר הסתיימו בהצלחה והביאו את הצדדים לכדי הסכם כולל.

הסכם גירושין בהסכמה

הסכם גירושין בהסכמה – להתחיל פרק חדש בהצלחה

אחד האירועים המרגשים ביותר בחייהם של אנשים היא החתונה; המעמד בו החתן והכלה נושאים נדרים ומתחייבים לאהוב ולתמוך אחד בשנייה לנצח נצחים. המציאות, עם זאת, מציגה בפנינו סטטיסטיקה עגומה למדי; נתונים המלמדים כי יותר ויותר זוגות נשואים מחליטים להיפרד – ולפתוח בהליך גירושין.

הסיבות לפרידה הן רבות ומגוונות. החל ממחלוקות בענייני הילדים, סיומה של האהבה, ריחוק נפשי ורגשי, בגידה בבן או בת הזוג או שמא מדובר בנסיבות אחרות – המסקנה המתבקשת והבלתי נמנעת היא להיפרד.. עם זאת, ובניגוד למה שנהוג לחשוב, הליך הגירושין איננו חייב להיות ארוך ומייגע. 

יותר ויותר זוגות בוחרים לערוך הסכם גירושין בהסכמה. החל מדיון על דמי המזונות, קביעת המשמורן, קביעת זמני השהות אצל כל אחד מהצדדים, אופן חינוך הילדים ועד חלוקת הרכוש – כדי שניתן יהיה לקבוע את ההסכם באופן המקיף וההוגן ביותר, דרושה סבלנות, הקשבה, פשרה והבנה. כך, ניתן לערוך הסכם המקובל על כל הגורמים המעורבים בדבר – ולפתוח דף חדש בהצלחה.

הסכם גירושין בהסכמה – להיות ממוקדים ולזהות את המטרה

כל הסכם גירושין כמעט כולל בתוכו 3 עניינים מרכזיים – חלוקת הרכוש וענייני המשמורת, וקביעת דמי מזונות (במקרים בהם יש ילדים). אכן, הליך זה מעורר אמוציות רבות אך אין זה אומר שלא ניתן לנהל אותו בהסכמה ובדרכי שלום. כדי שתוכלו גם אתם להיות ממוקדים, מוזמנים לפנות אל עו"ד ומגשרת הילה וינטרוב, אשר ערכה עשרות הסכמים והביאה עשרות לקוחות מרוצים לסיום ההליך בצורה הטובה, המהירה, והיעילה ביותר.

מטרתו של תהליך גירושים בהסכמה הינו להסדיר את המחלוקות השונות בין בני הזוג הפרודים ולנסח הסכם הוגן. אין ספק, ההחלטה לפרק את המשפחה היא איננה פשוטה, במיוחד כאשר ישנם ילדים משותפים. עם זאת, כדי שניתן יהיה לשמור על אווירה נעימה ומכבדת בין כל המעורבים בדבר, כמו גם לקבוע מסגרת שתהיה מוסכמת, רצוי לחשוב על אפשרות של הסכם גירושין – בהסכמה. לשם כך, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל עו"ד ומגשרת הילה וינטרוב. מומחית זו עוסקת בתחום דיני המשפחה והינה בעלת ניסיון רב בגיבוש הסכמים. זאת ועוד, עו"ד הילה וינטרוב הינה מגשרת מוסמכת ופועלת מתוך רצון כן לחבר בין עולם המשפט לבין עולם הרגש.

תהליך גירושים בהסכמה – בסיועו של עורך דין מומחה

זוגות רבים מתחתנים מתוך אמונה כי הזוגיות שלהם תשרוד ותתגבר על כל מכשול – ועבור חלקם זו האמת. עם זאת, לאורך העשורים האחרונים יותר ויותר זוגות נשואים מגיעים למסקנה אחרת ומחליטים להתגרש. תהא הסיבה לפרידה אשר תהא, פירוק התא המשפחתי הינו שלב קשה, מורכב, מאתגר – אך אפשרי.

אכן, פרידה מסגנון החיים הקודם שלנו ומהשגרה אותה הכרנו הינה מורכבת ואף יכולה להוביל לכדי סערת רגשות. במקביל, הצדדים דנים על מספר היבטים מרכזיים ומשמעותיים ביותר כדוגמת הילדים המשותפים, חלוקת הרכוש וקביעת דמי מזונות. עם זאת, ניתן להגיע להחלטה שקולה, מפוכחת ומאוזנת – תוך שיתוף פעולה עם עורך דין מומחה בתחום זה.

הגעתם להסכמות ומעוניינים לערוך הסכם גירושין? זקוקים לייעוץ ולסיוע בחלק מהמחלוקות? ברצונכם להסתייע בשירותיו של מגשר גירושין? כך או כך, בזכות שיתוף פעולה זה ניתן יהיה להגיע להבנות ביעילות רבה.

תהליך גירושים בהסכמה – למצוא את המכנה המשותף

ההמלצה היא לערוך הסכם גירושין בהסכמה. במילים אחרות, ובאמצעות שיתוף פעולה בין הצדדים ניתן יהיה להגיע להחלטות אפקטיביות – ולמצוא את המכנה המשותף. על מנת לנסח את ההסכם בצורה מקצועית ומדויקת לצרכיכם, מומלץ ביותר ליצור קשר עם עו"ד ומגשרת הילה וינטרוב.

סגירת תפריט

לייעוץ משפטי השאירו פרטים:

או התקשרו לתיאום פגישה:

דילוג לתוכן