close
search
צור קשר
close

השאירו פרטים בטופס ואחזור אליכם בהקדם :

  רוצה לקבוע פגישה? אבל בזמן שנוח לך? בחר ביומן תאריך ושעה שנוחה לכך ופנויה ביומן שלי

  לתיאום פגישה ביומן

  הסכם גירושין

  הסכם גירושין בהסכמה הוא תולדה של הבנה בין בני הזוג כי אכן זו הדרך הטובה והראיה להיפרד בדרכי שלום. אכן, פרידה מהפרטנר או במרבית המקרים מהאדם שהיה הקרוב אליך ביותר והכניסה להליך גירושין הוא מורכב ביותר ומלא באמוציות, בייחוד כאשר מעורבים ילדים בדבר. עם זאת, אין זה אומר שלא ניתן לסיים את הפרק הזה בחיים בהסכמה ובדרכי שלום. ניתן לבצע זאת בהסכמה, לייעל את התהליך ולהתחיל בפרק חדש. זקוקים לליווי ולטיפול משפטי בתחום זה? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל עו"ד ומגשרת הילה וינטרוב, אשר ליוותה עשרות לקוחות בדרכם להסכם כולל בדרכי שלום במקום ניהול הליך משפטי כואב. עו"ד וינטרוב, שואפת לסיים כל תיק בהסכמות ככל וניתן ועושה כל שביכולתה על מנת להביא את הצדדים להבנות. מומחית זו הינה בוגרת תואר ראשון במשפטים ובמנהל עסקים. כמו כן, הינה מוסמכת כמגשרת מטעם לשכת עורכי הדין וניהלה עשרות גישורים אשר הסתיימו בהצלחה והביאו את הצדדים לכדי הסכם כולל.

  הסכם גירושין בהסכמה – להתחיל פרק חדש בהצלחה

  אחד האירועים המרגשים ביותר בחייהם של אנשים היא החתונה; המעמד בו החתן והכלה נושאים נדרים ומתחייבים לאהוב ולתמוך אחד בשנייה לנצח נצחים. המציאות, עם זאת, מציגה בפנינו סטטיסטיקה עגומה למדי; נתונים המלמדים כי יותר ויותר זוגות נשואים מחליטים להיפרד – ולפתוח בהליך גירושין.

  הסיבות לפרידה הן רבות ומגוונות. החל ממחלוקות בענייני הילדים, סיומה של האהבה, ריחוק נפשי ורגשי, בגידה בבן או בת הזוג או שמא מדובר בנסיבות אחרות – המסקנה המתבקשת והבלתי נמנעת היא להיפרד.. עם זאת, ובניגוד למה שנהוג לחשוב, הליך הגירושין איננו חייב להיות ארוך ומייגע.

  יותר ויותר זוגות בוחרים לערוך הסכם גירושין בהסכמה. החל מדיון על דמי המזונות, קביעת המשמורן, קביעת זמני השהות אצל כל אחד מהצדדים, אופן חינוך הילדים ועד חלוקת הרכוש – כדי שניתן יהיה לקבוע את ההסכם באופן המקיף וההוגן ביותר, דרושה סבלנות, הקשבה, פשרה והבנה. כך, ניתן לערוך הסכם המקובל על כל הגורמים המעורבים בדבר – ולפתוח דף חדש בהצלחה.

  הסכם גירושין בהסכמה – להיות ממוקדים ולזהות את המטרה

  כל הסכם גירושין כמעט כולל בתוכו 3 עניינים מרכזיים – חלוקת הרכוש וענייני המשמורת, וקביעת דמי מזונות (במקרים בהם יש ילדים). אכן, הליך זה מעורר אמוציות רבות אך אין זה אומר שלא ניתן לנהל אותו בהסכמה ובדרכי שלום. כדי שתוכלו גם אתם להיות ממוקדים, מוזמנים לפנות אל עו"ד ומגשרת הילה וינטרוב, אשר ערכה עשרות הסכמים והביאה עשרות לקוחות מרוצים לסיום ההליך בצורה הטובה, המהירה, והיעילה ביותר.

  מטרתו של תהליך גירושים בהסכמה הינו להסדיר את המחלוקות השונות בין בני הזוג הפרודים ולנסח הסכם הוגן. אין ספק, ההחלטה לפרק את המשפחה היא איננה פשוטה, במיוחד כאשר ישנם ילדים משותפים. עם זאת, כדי שניתן יהיה לשמור על אווירה נעימה ומכבדת בין כל המעורבים בדבר, כמו גם לקבוע מסגרת שתהיה מוסכמת, רצוי לחשוב על אפשרות של הסכם גירושין – בהסכמה. לשם כך, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל עו"ד ומגשרת הילה וינטרוב. מומחית זו עוסקת בתחום דיני המשפחה והינה בעלת ניסיון רב בגיבוש הסכמים. זאת ועוד, עו"ד הילה וינטרוב הינה מגשרת מוסמכת ופועלת מתוך רצון כן לחבר בין עולם המשפט לבין עולם הרגש.

  תהליך גירושים בהסכמה – בסיועו של עורך דין מומחה

  זוגות רבים מתחתנים מתוך אמונה כי הזוגיות שלהם תשרוד ותתגבר על כל מכשול – ועבור חלקם זו האמת. עם זאת, לאורך העשורים האחרונים יותר ויותר זוגות נשואים מגיעים למסקנה אחרת ומחליטים להתגרש. תהא הסיבה לפרידה אשר תהא, פירוק התא המשפחתי הינו שלב קשה, מורכב, מאתגר – אך אפשרי.

  אכן, פרידה מסגנון החיים הקודם שלנו ומהשגרה אותה הכרנו הינה מורכבת ואף יכולה להוביל לכדי סערת רגשות. במקביל, הצדדים דנים על מספר היבטים מרכזיים ומשמעותיים ביותר כדוגמת הילדים המשותפים, חלוקת הרכוש וקביעת דמי מזונות. עם זאת, ניתן להגיע להחלטה שקולה, מפוכחת ומאוזנת – תוך שיתוף פעולה עם עורך דין מומחה בתחום זה.

  הגעתם להסכמות ומעוניינים לערוך הסכם גירושין? זקוקים לייעוץ ולסיוע בחלק מהמחלוקות? ברצונכם להסתייע בשירותיו של מגשר גירושין? כך או כך, בזכות שיתוף פעולה זה ניתן יהיה להגיע להבנות ביעילות רבה.

  תהליך גירושים בהסכמה – למצוא את המכנה המשותף

  ההמלצה היא לערוך הסכם גירושין בהסכמה. במילים אחרות, ובאמצעות שיתוף פעולה בין הצדדים ניתן יהיה להגיע להחלטות אפקטיביות – ולמצוא את המכנה המשותף. על מנת לנסח את ההסכם בצורה מקצועית ומדויקת לצרכיכם, מומלץ ביותר ליצור קשר עם עו"ד ומגשרת הילה וינטרוב.

  מה צריך לדעת על הסכם גירושין?

  הסכם גירושין נידון בעת קבלת החלטה של מי מהצדדים על פרידה שאז עולה השאלה האם ניתן לסיים את היחסים בדרכי שלום במסגרת הסכם גירושין כולל ובכך לחסוך בעוגמת נפש, בזמן ובמשאבים כלכליים. ההחלטה לפנות להכנת הסכם גירושין צריכה להתקבל ע"י 2 הצדדים שכן יש צורך בשיתוף פעולה של בני הזוג כדי להגיע להסכמות כוללות. ככלל, וככל ואין מקרה מיוחד של הסתרת רכוש/כספים והצדדים מבינים היטב את מצבם הכלכלי ואת השתכרויות הצדדים (רלוונטי לעניין דמי המזונות) מומלץ להגיע להסכם גירושין כולל ובכך לסיים את מערכת היחסים בדרך הולמת ומכובדת ולטובת הילדים. הסכם גירושין כולל בתוכו התייחסות לכל העניינים הנובעים מפרידת בני הזוג ולכן מומלץ בשלב הראשון לפנות לעו"ד גירושין או עו"ד משפחה אשר מומחה בתחום ובקיא בחוקים ובפסיקה הקיימת. כן כדאי לבחור עו"ד משפחה שמשמש גם כמגשר ובכך לנצל זאת ככל וניתן לפניה להליך גישור. ככל ולא יתקבלו הסכמות לא יהיה מנוס מפניה בתביעה מתאימה לבית משפט לענייני משפחה. פסיקתו קובעת ואף פעם לא ניתן לנבא במדויק את תוצאות ההליך המשפטי, ולכן, בטרם הפניה לביהמ"ש יש להיערך בהתאם ולפנות לעו"ד מומחה בתחום. עורכת דין הילה וינטרוב מומחית בעריכת הסכם גירושין וערכה מאות הסכמים שהסתיימו בהצלחה. כמו"כ, עו"ד וינטרוב משמשת גם כמגשרת ומביאה את יכולות הגישור שלה לכל תיק בהן כעו"ד של אחד הצדדים והן במסגרת הליך גישור.

  למה מתייחסים

  הסכם גירושין – נשאלת השאלה לאילו נושאים יש להתייחס במסגרת הסכם הגירושין? התשובה לכך היא לא פשוטה שכן כל מקרה בהתאם לנסיבותיו והרעיון הוא להתאים לכל זוג את ההסכם שיכלול ככל הניתן כל אפשרות למחלוקת בהתאם לרכוש שנצבר, הילדים, מצבם הכלכלי וכיוצ"ב. באופן כללי, ניתן לחלק את ההסכם ל-3 נושאים עיקריים והם: מזונות ילדים, משמורת ילדים וזמני שהות של כל אחד מהצדדים עימם וכן חלוקת רכוש. כמובן שבכל פרק יש תתי פרקים. כך למשל, במסגרת קביעת דמי המזונות יש להתייחס גם ל"מחציות" חינוך ורפואיות (מדובר בהוצאות נלוות לדמי המזונות שלרוב הצדדים חולקים בהם באופן שווה אלא אם כן פער ההשתכרות בין הצדדים גדול ואז החלוקה נעשית בהתאם ליחס ההשתכרות). כמו"כ, במקרים רבים כיום בהתאם לפסיקות, נהוג לקבוע דמי מזונות מסויימים עבור הילדים עד גיל 6 וכן לקבוע את דמי המזונות לאחר גיל 6 (שאז לרוב קיימת הפחתה). לעניין המשמורת, מעבר לקביעה מיהו ה"הורה המשמורן" (כיום לרוב מדובר באחריות הורית שווה בין ההורים), נהוג להתייחס למרכז החיים של הילדים, מקום מגוריהם, קביעת הגבלת מרחק, התייחסות לאופן גידול הילדים, זרם החינוך, שם המשפחה של הילדים, פרק נפרד לעניין נסיעות לחו"ל וכיוצ"ב. חשוב גם לשים לב לחלוקת חופשות הן בחגים והן במהלך החופש הגדול שכן יש לכך השפעה לטווח הרחוק על הצדדים. מעבר לכך, כמובן שיש להתייחס לנושא הרכוש שעליו יש מחלוקות רבות לרוב- ובפרט לעניין הבית המשותף- מכירתו וחלוקת התמורה, נכסים נוספים, חלוקת זכויות סוציאליות (פנסיה וקרנות השתלמות), כספים שצברו הצדדים בחשבונות הבנק, רכבים, חלוקת מטלטלין ועוד.

  ייעוץ וטיפול

  הסכם הגירושין עליו תחתמו ישפיע עליכם לטווח הרחוק לעוד הרבה שנים קדימה ולאור העובדה, כי לאחר חתימה ואישור של ההסכם בביהמ"ש קשה לפתוח הסכמים מחדש, מומלץ להתייעץ עם עורך דין לענייני גירושין בעל ניסיון בתחום. הדבר חשוב נוכח העובדה כי הנושא מורכב ומשפיע על ההתנהלות שלכם בעתיד, על הילדים ועל מצבכם הכלכלי. הסכם טוב הוא הסכם שמקיף את כל העניינים הקשורים בפרידה. עורכת דין הילה וינטרוב מומחית בעריכת הסכמי גירושין והצליחה לספק פתרונות מעולים עבור לקוחותיה בדרכים יצירתיות ולשביעות רצונם.

  תהליך גירושים בהסכמה

  הסכם גירושין נכתב כאשר הנישואין עולים על שרטון ו/או עולה הצורך של הצדדים להיפרד מסיבות אחרות. כך למשל, בעיות כלכליות או נפשיות של מי מבני הזוג, אובדן האהבה והאלמנטים המחברים בין הזוג, חוסר סיפוק במערכת היחסים, ויכוחים על דרך התנהלות כולל גידול הילדים ועוד. לאורך השנים מצטבר רכוש משותף, ובנוסף, לרוב גם יש ילדים במשפחה דבר שמסבך את הפרידה. במסגרת הסכם גירושין יש צורך להגיע להסכמות בנושאי חלוקת רכוש, משמורת ילדים, מזונות הילדים, והגט. עורכת דין הילה וינטרוב מתמחה בהכנת הסכמי גירושין וערכה הסכמי גירושין רבים אשר אושרו בבתי המשפט השונים.

  הסכם גירושין מסודר – יתרונות לטיפולה

  הסכם גירושין כולל את כל ההסכמות אליהם הגיעו הצדדין במו"מ. המטרה היא כמובן להסדיר את כל הנושאים בצורה מוחלטת על מנת שלא תיווצרנה בעתיד מחלוקות אשר תשבשנה את מהלך החיים של הצדדים והילדים… כמובן שזו הדרך המועדפת במקרבית המקרים, כשיש פרטנר נוסף שאינו מעוניין במלחמה. הבסיס לעריכת הסכם טוב הוא הסכמה הדדית על התנאים. כאשר קיימת הסכמה שכזאו התהליך יהיה יעיל, נעים עד כמה שניתן, חסכוני ולא יותיר משקעים. החלופה לכך היא וויכוחים מרים כולל התדיינות בבתי משפט חלופה שגוזלת, זמן ומשאבים כלכליים שלא לדבר על היעדר תקשורת בין הצדדים. הניסיון מלמד, כי במקרים רבים התוצאה בהליך משפטי לא בהכרח טובה יותר מזו אשר היתה מתקבלת בהסכם.

  נושאים וסעיפים

  בהסכם גירושין ראוי להתייחס למספר סעיפים חשובים. הנושא הראשון מזונות הילדים, משמורתם וכל הקשור לילדים. הנושא השני הוא חלוקת הרכוש, ובראש וראשונה, דירת המגורים המשותפת (ככל ויש), נכסים נוספים וחלוקת כספים. חלוקת רכוש יכולה להיעשות על ידי מכירתו וחלוקת התמורה, כאשר צד אחד משלם לשני את ערך הנכסים או חלוקה לפי שווי, כמו"כ תיתכן האפשרות למכור את הנכסים בשוק החופשי לכל המרבה במחיר. בנושא הילדים עלולות להיות מחלוקות מורכבות יותר שהינן בעיקר רגשיות. יש צורך להתנהל בסוגיה זאת בכובד ראש ולמצוא פתרון משביע רצון לכל הצדדים, ההורים והילדים כאחד כאשר הדבר החשוב ביותר הוא לפעול למען טובת הילדים.

  הסכם גירושין – ייצוג ועריכת ההסכם

  מומלץ לערוך הסכם גירושין באמצעות עורך דין גירושין מאחר ומדובר במסמך משפטי מחייב לעוד שנים רבות ולאחר חתימתו ואישורו הוא תקף. יש לאשר את ההסכם בבית כדי שיהיה לו תוקף חוקי. שני בני הזוג יכולים לקבל שירות מעורך דין אחד או לחלופין כל אחד מהצדדים יכול להיות מיוצג על ידי עו"ד מטעמו וינוהל מו"מ. מומלץ לשכור שירותי עורכת דין משפחה הילה וינטרוב בעלת המומחיות בתחום הסכמי גירושים אשר ברשותה ידע מקיף וניסיון רב.

  הסכם גירושין בהסכמה

  כולנו מכירים את הביטוי "צריך לדעת עם מי להתחתן וממי להתגרש". במציאות שבה שיעור הזוגות שבוחרים להיפרד, מכל סיבה שהיא, נמצא במגמת עלייה קבועה, הביטוי הנ"ל שמשקף אמת מהותית הופך לנפוץ יותר ויותר – ויש עוד כלל חשוב כשתא משפחתי מתפרק: מומלץ בחום לערוך הסכם גירושין. גם אם הפרידה הינה בהסכמה וברוח טובה, ולכאורה אין מחלוקות בין בני הזוג, רק הסכם מסודר ומפורט שנוסח בעזרת עורכת דין שזו המומחיות שלה, יבטיח את האינטרסים שלך בהווה וגם בעתיד, ובפרט כשש גם ילדים בתמונה. הילה וינטרוב היא עורכת דין ומגשרת בעלת ניסיון רב ובהתאם ייעוץ משפטי וליווי צמוד שלה מקנים לך ראש שקט באמת.

  הדגשים העיקריים לגבי גיבוש הסכם גירושין

  • אישור פורמלי – הסכמי גירושין מחויבים בקבלת אישור של בית משפט או בית דין רבני. ברוב המקרים עדיף לאשר את ההסכם הן בבית המשפט לענייני משפחה והן בבית הדין הרבני.
  • פירוט מלא – הסעיפים המרכזיים בכל הסכם שנועד להסדיר באופן חוקי פרידה הם חלוקת הרכוש, זמני השהות עם הילדים ודמי המזונות. חשוב להקפיד על פירוט מלא בכל אחד מסעיפים אלה, על-מנת למנוע מצבים שבהם ניתן לפרש את ההסכם בניגוד לאינטרסים שלך. מאותה סיבה נדרשת בהירות מלאה על בסיס ניסוחים מדויקים של כל הסכם גירושין.
  • התייחסות גם לסוגיות עתידיות – ולשאלות כגון מה קורה כשאחד מבני הזוג רוצה לטוס עם הילד/ים לחו"ל, מסגרות חינוך, חובות עתידיים של מי מהצדדים ועוד.

  פתיחת הסכם גירושין בליווי צמוד ותשומת לב מלאה לכל פרט

  עו"ד הילה וינטרוב מתייחסת לכל הסכם גירושין במלוא תשומת הלב והרצינות, כשהבסיס הוא בקיאות מקצועית מעמיקה, ניסיון של שנים רבות בתחום ומתן עזרה למאות אנשים שהתגרשו בהסכם אצלה כמו גם יכולת הקשבה ורגישות ללקוח או ללקוחה – כדי להבין מהם הרצונות האמיתיים שלך ועל אילו אינטרסים אסור לוותר. השירות ניתן בזמינות גבוהה ומתוך תחושת אחריות והבנה של חשיבות ההסכם ליכולת לפתוח דף חדש בחיים ולהתגבר על הפרידה. כבעלת משרד בוטיק שתחום המומחיות שלו הוא מעמד אישי, יכולה הילה להתחייב ליחס אישי וליווי צמוד לצד הנחישות הבלתי מתפשרת – ולקיים את ההבטחה.

  לחצו והשאירו פרטים בטופס לתיאום פגישה עם עו"ד הילה וינטרוב

  form-image

  לתיאום שיחת ייעוץ ראשונית

   תחומי עיסוקים נוספים

   דילוג לתוכן